Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινη βολτα στο Μεταξουργειο στην 3η βαρδια.Στο τσαρδι του Ιασωνος 10 στο ισογειο επαιζε κλασικα η Αλινα.Ειναι μια 23χρονη Μολδαβη μελαχρινη με λευκο δερμα,στρογγυλο προσωπο με γουρλωτα ματια,μικρο φυσικο βυζι και σχετικα φλατ κωλο.Την ειχα στο στοχο μου εδω και αρκετες εβδομαδες οποτε εχτες εφτασε η ωρα να την δοκιμασω.Ετσι δινω το καφε εισητηριο και περναω στο δωματιο το οποιο ηταν σε καλη κατασταση για την περιοχη.Το κοριτσι δεν αργησε να μπει στο δωματιο.Ελληνικα ξερει κατι ελαχιστα οποτε η συννενοηση γινεται στο περιπου με τα κλασικα λογια που χρειαζονται σε αυτες τις περιστασεις.Αφου βγαζει το σουτιεν της και εμφανιζονται δυο μικρα βυζακια με πεταχτη ρωγα ξαπλωνει στο κρεββατι να μου κανει προκατ.Αρχισε να με φιλαει με πεταχτα φιλακια σε ολο το σωμα ενω παραλληλα μου επαιζε το πεος μεχρι να σηκωθει.Αυτα οπως αναφερει και ο Τομμυ απο κατω τα εκανε με εναν γρηγορο ρυθμο λες και μας κυνηγαγανε ενω επισης τα φιλια της ηταν οπως προειπα πεταχτα και μου θυμιζαν δημοσιο υπαλληλο που βαζει σφραγιδες σε εγγραφα μονο που αυτη αντι για σφραγιδα χρησιμοποιησε το στομα της Ναι! .Εγω τα προκατ τα προτιμω πιο αργα και αισθησιακα το ακρω αντιθετο δηλαδη απ της Αλινας.Αφου μου σηκωθηκε βαζει καποτα να κανει πιπα.Ειχε φερει τον κωλο της στο πλαι μου για να χουφτωνω και με πιπωνε σχετικα ερασιτεχνικα και με λιγο δοντι.Μπαλακια δεν ακουμπησε.Η πιπα της ηταν αρκετης διαρκειας και αν δεν την εκοβα θα ηταν και μεγαλυτερης αλλα την εκοψα για να μην τελειωσω.Ετσι αφου την εκοψα την εστησα ιεραποστολικα και αρχισα να την γαμαω στην αρχη σε πιο gfe ρυθμους οπου ειδα οτι ανταπεδιδε με καποια πεταχτα φιλακια στο στηθος μου και στη συνεχεια πιο δυνατα με τα ποδια της στους ωμους μου οπου και εβγαζε καποιες κραυγουλες μεχρι να τελειωσω.Χαιρετηθηκαμε και ετσι ελαβε τελος αλλη μια συνεδρια.Η παραμονη στο δωματιο δεν ηταν μεγαλη ετσι ουτε η τσα2 ενοχλησε ουτε και η κοπελα ειπε τιποτα για το χρονο.

Η Αλινα αν και ειναι συμπαθης ιεροδουλη και προσχαρη θα ελεγα στο δωματιο εμενα προσωπικα δεν με ικανοποιησε τοσο ωστε να θελω να την ξαναπαρω αλλη φορα.Για μια φορα δεν το εκλαψα το 10αρικο αλλα ως εκει.Βεβαια αυτα ειναι και γουστα οποτε περι ορεξεως Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2015
''Αυτα οπως αναφερει και ο Τομμυ απο κατω τα εκανε με εναν γρηγορο ρυθμο λες και μας κυνηγαγανε''Καπέλο
13 Σεπτεμβρίου, 2015
Καπέλο
13 Σεπτεμβρίου, 2015
Περιγράφεις καρμπόν τη δική μου εμπειρία μαζί της,συνολικά 4-5 φορές.Αυτό που με ελκύει είναι τα μάτια της και η χαρούμενή της έκφραση,στα όρια της απορίας.
13 Σεπτεμβρίου, 2015
Ναι οντως εχει μια χαρουμενη-παιδικη εκφραση που σου βγαζει κατι το αθωο και σε πολλους αυτο αρεσει...Γι αυτο στο τελος της κριτικης μου εγραψα οτι "Βεβαια αυτα ειναι και γουστα οποτε περι ορεξεως "
20 Σεπτεμβρίου, 2015
ρε παιδια μονο σε εμενα φανηκε απιστευτα στενη?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5