Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 77 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κι ενώ είχα κάνει το λάθος να κουμπώσω ένα Red Bull και να πιω έναν καφέ στο σπίτι, από το απόγευμα είχα πελώριες διαθέσεις, η καρδιά μου χτυπούσε εντόνως. Κάτι μια τσόντα που έβλεπα στο pc με έκαναν να βάλω στο μυαλό μου την Μιρέλα για να ξεκουμπώσω από τις σκέψεις. Ντύνομαι κατά τις 21 30 και πηγαίνω disney. Βγαίνω από το σπίτι και σκάει μπροστά μου ένα στυλιάρι πιτσιρίκι με τα σορτσάκια του, το μαλλί του το ίσιο, την τσανούλα στον ώμο και με στέλνει αδιάβαστο, πηγαίναμε στον ίδιο προορισμό όπως φάνηκε μέχρι ενός σημείου. Στον ηλεκτρικό σταθμό γεμάτο από μουνιά, ''Ε ρε πούστη, του Αγίου Μουνιού είναι σήμερα??'' λέω από μέσα μου. Φτάνω disney και πηγαίνω στο τσαρδί αυτό.
Ο υπηρέτης με το μουστάκι μου παρουσιάζει δυο κοπέλες, όλες οι στάσεις συν 69 οι κοπέλες, Επιλέγω την Μιρέλα. Παρουσία μπορείτε να διαβάσετε στην προηγούμενη κριτική μου. Αλλάζω και πάω νιπτήρα, εκεί πατάω κάτι υγρά Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! εξ ου και η χαμηλή βαθμολογία στην καθαριότητα και στον υπηρέτη. Μετά από δυο λεπτά έρχεται η κοπέλα ενώ με βρίσκει ξαπλωμένο να την περιμένω. Ξεκινάμε κουβέντα σε ευδιάθετο κλίμα και βουρ στον πατσά. Φιλιά στον λαιμό από πλευράς μου ενώ αυτή με είχε καβαλήσει και μου ψιθύριζε στο αυτί ενώ εγώ την φιλούσα με μανία και έπαιζα με τα κωλομέρια της. Ο πούτσος και τα αρχίδια μου ακουμπούσαν κανονικά στο αιδοίο τηςΝαι!, την σηκώνω και την φιλάω στα μικρά βυζιά της και για την ακρίβεια στις μεγάλες σκουρόχρωμες ρόγες της. Καύλωσε ενώ με είχε πιάσει από τα μαλλιά και με φιλούσε στο μέτωπο Ναι!. ''Κάτσε να φάω και λίγο λίγο'' μου λέει, και πιάνει τον πούτσο μου και τον κοπανά λίγο πιο πάνω από το αιδοίο της Ναι!, σκέφτηκα τον COBRA εκείνη την ώραΜεγάλο χαμόγελο Μου βάζει καπότα και μου σερβίρει πλαγιαστά το κωλαράκι της με το τατουάζ της από πάνω, χάζευα τις σκούρες τρύπες της και έτρωγα το κωλομέρι της, ενώ αυτή με τσιμπούκωνε με μανιά, σε μια φάση τον κοπάνησε στο στήθος της ... αφού τελείωσα με έτσι, με πρωτοβουλία δικιά της με καβαλά και τον βάζει μέσα, έκατσε σαν να χέζει και ύστερα κάθισε ολοκληρωτικά, ωραία συμμετοχή από την κορασίδα με κραυγές και ερωτήσεις από την ίδια. Την βάζω στα τέσσερα και την καρφώνω χωρίς καθυστέρηση αυτή συμμετείχε με φωνές καύλας ενώ παραλίγο να χύσω ... την βάζω κανονικά και είχα πάρει την απόφαση να την χύσω με το που μπω και πράγματικα μπήκα άγρια μέσα της και με δυο πουτσιές την έχυσα βαθιά μέσα της, φιλώντας την και αναστενάζοντας βαριά ενώ και η κοπέλα έκανε σε πιο χαλαρούς ρυθμούς το ίδιο. Τα λέμε στο κρεβάτι ... μου λέει, την άλλη φορά να κάνουμε και πλαγιαστά και πως το 69 το κάνει μόνο με Έλληνες το ανακοινώνει με ξένους δεν το ανακοινώνει Εμμμμ
Έχει ένα παιδάκι και είναι γύρω στα τριάντα η κοπέλα με χαιρετά, ντύνομαι και βγαίνω ενώ ξανά χαιρετώ ... τσάτσος και κοπέλα με χαιρετούν και αναχωρώ για το σπίτι, για ένα μπάνιο καθώς είχα ιδρώσει παντού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2015
Ωραίος ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
04 Σεπτεμβρίου, 2015
ΤΕΡΑΣΤΙΟ PLAYBOY Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
05 Σεπτεμβρίου, 2015
Καυλοσα!!!
13 Οκτωβρίου, 2015
Πρόσφατη επίσκεψη στην Μιρέλλα. Ειναι οπως την περιγράφει ο φίλος δηλ κοντοπουτανο γυφτοτουρκοβουλαρικο. Στην δικιά μου επισκεψη ηταν τελείως ξεπετοσκατάσταση με πολυ προσποίηση και κανένα απο τα gfe χαρακτηριστικά που αναφέρει ο φίλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4