Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήμέρα ένδεικτική , σέ μία περιγραφή au bord de l'eau είσήλθα είς τήν Βέργας 3 άριστερά ίσόγειον όπου ή έκεί ίέρεια τής άφροδίτης Καίτη μελανόχρωμον θήλυ μέ άρκετά ώραίο σώμα, μετρίου μεγέθους στήθη, άρκούσε γιά πολλά ύποσχόμενα.....
ΚΑΛΗΜΕΡΑ..... κύριε άνέκραξεν με περίσσια αύστηρότητα ό κύριος Βασίλης Ρωσοουκρανικής προέλευσης, θυμίζουσα αδίστακτον καί άνευ οίκτου, πράκτορα τής πανίσχυρης πάλαι ποτέ GGB................

Οι δύο κύριοι οί όποίοι είχον είσέλθει μέ μπανιστηριτζηκήν διάθεσην διά νά φαντασιωθούν είς έν άόρατον μέλλον τήν έταίραν καί αύνανιζόμενοι νά έκχέουν τό σπέρμα έτράπησαν πάραυτα είς άτακτον & ρίψασπιν φυγήν............. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Κατέθεσα τόν όβολόν μου 20 ευρώ και είσήλθα είς τό δωμάτιον όπου καί έμεινα άναυδος μέ τήν καθαρότητα τού χώρου.....πού άπευθύνεται σέ συνετούς καί φρόνιμους άνθρώπους άρεταί αί όποίαι άποδομούνται άνεπιστρεπτί ένώπιον έκπάγλου ώραιότητος θηλέων..... χα χα χα ..... Κάθισα γυμνός στην άκρη του κρεβατιού, άναμένοντας τήν έταίρα καί ξάφνου έκεί που εύρισκόμουν σέ καθεστώς έρεβωδών σκέψεων τής έπερχόμενης συνουσίας, τόν μικρό χώρο γέμισε ή παρουσία τής έταίρας, ή όποία είσήλθε με γλυκό , θερμό χαμόγελο.
Με κοίταξε καί σίγουρα ή μακρόχρονη πείρα της είδοποίησε το ένστικτό της γιά τήν ψυχολογική μου κατάσταση........... Ξέσπασε σε γελάκια και ξάπλωσε δίπλα μου χαιδεύοντάς με απαλά στο στέρνο μέ τά δάκτυλά της. Τα χείλη της άγκάλιασαν ύγρά, με θερμή γλυκύτητα τό πέος μου, πού άρχισε να ζωντανεύει καθώς το αίμα κυλούσε μέ ζωή μέσα του. Είναι εκπληκτικό το πόσο γρήγορα άπέκτησα μιά αξιοπρεπή στύση. Γύρισε στο πλάι καί μού ψιθύρισε στό αύτί. Έλα βάλτον άγάπη μου , κάνε με δικιά σου........
Γονάτισα στό κρεβάτι καί καθώς είχε γυρίσει πλαγιαστά διείσδυσα βίαια σχεδόν στό ζεστό αίδοίο ....... Χάθηκα σέ έναν άνταριασμένο συννεφιασμένο ούρανό όπου βροντές βούιζαν μέ κροταλισμούς κλαγγές καί ύπόκωφο βόγκο στά αύτιά μου....... λάμψεις με τύφλωναν στιγμιαία καθώς τό πέος μου παλινδρομούσε στό ζεστό αίδοίο.....

Για λίγα δευτερόλεπτα παρατήρησα μέ ενδιαφέρον τίς συσπάσεις στό πρόσωπό της, καί στά έρμητικά κλειστά της μάτια ..........

Προσπάθησα νά συγκρατηθώ .........Η εκσπερμάτωση ήλθε μαζί μέ τόν μεγαλύτερο όμόκεντρο κύκλο, μέ τήν ίσχυρότερη βοή καί κλαγγή........
Αναστέναξα καθώς τό ζεστό γεννεσιουργό ύγρό κύλησε στό πέος καταλήγοντας μέ ορμή στό σακουλάκι .... Η σάρκα τρεμούλιασε καί ή λεκάνη συσπάστηκε μέ βιαιότητα.
Ή όπερα έσβηνε με ταχύτατους ρυθμούς στά αύτιά μου καί βρέθηκα χαμένος μέσα στήν άγκαλιά της.......
Χαμογελαστή πάντα ή πρωθιέρεια τής άφροδίτης σηκώθηκε καί μού έσκασε ένα φιλί στά χείλια.......

Σέ περιμένω ξανά άγάπη μου είπε σιγά πριν φύγει άπό τό δωμάτιο..... ΈρωταςΈρωτας

........ Πεντακάθαρη, εύγενική, άκραία ύπομονετική καθώς ήσχολήθη μαζί μου περισσότερον τού 20λέπτου χωρίς νά έκφράσει τό παραμικρόν παράπονο...... άλλά καί έγώ κύριος όπως πάντα ...... ΠροσκύνημαΠροσκύνημα ΠΟΛΥ ΚΥΡΙΟΣ !!

Αύτά τά πολύ θερμά φίλοι μου γιά τήν ίέρεια Καίτη.........
Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 24, 2015
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Υπηρεσίες
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.904
Πόντοι:
22.785
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, PSAXTIRI, spipis71 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2015
Ππππππππππππππππππσς,Ναυαρχάρα μου έχω τραβήξει 4 μαλακίες μέχρι τώρα με την κριτική σου................Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Ξεροχύνω ατάκτως...!!! Σπασίκλας
02 Σεπτεμβρίου, 2015
.......au bord de l'eau !
Η πρωτότυπη φράση με ιστορία !
Αλλα πολύ κοντά στην Βεργας ( Κοδρικτώνος-Παρασιου-Πλ. Αττικής) περνούσε ο Κυκλοβόρος χείμαρος !
Τυχαίο ?
Καπέλο
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΧΑ ΧΑ ΧΑ Καπέλο
02 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημέρα άγαπητέ πρύανη...... ή φράσις καθόλου τυχαία ...

.....εύχάριστη έκπληξη διά έμέ νά άνταλάσω πόστ μέ άνθρωπο τής σειράς μου Γερο-μύστης ,
πού ή περιοχή κυκλοβόρος χείμαρος Θα μείνη μέ γλυκές άναμνήσεις στις άτέρμονες διαδρομές της καρδιάς μας............................
02 Σεπτεμβρίου, 2015
ΈρωταςΈρωταςΚαπέλοΚαπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5