Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα η Νατάσσα μου φάνηκε πιο ωραία από τις άλλες φορές που την έχω δει. Και λίγο πιο αδύνατη στην περιφέρεια. Μου φάνηκε και πέρασα μια και έχει καλές κριτικές σχετικά με την συμμετοχή της.

Ήρθε μετά από δύο δωμάτια έχοντας ένα ιδιαίτερο βλέμμα, χωρίς να χαμογελά. Ξεκίνησε με ένα κοντινό face to face πλησίασμα και αδρή επαφή χειλιών κάτι σαν αναγνωριστική κίνηση. Άρχισε πεομαλάξεις γλύφοντας και βυζαίνοντας αδιάφορα την μία ρόγα μου. Αφού καλύφθηκε από την ποιότητα της στύσης μου έβαλε προφυλακτικό και άρχισε πίπα. Συνεχόμενη βαθιά χωρίς χέρι και λίγο δυνατή. 69 δεν ήθελα, αρκέστηκα στα "ελεύθερα πιασίματα" . Μετά από αρκετή αλλά λίγο μονότονη προσπάθεια ήρθε από πάνω. Πολύ κρέμα αλλά εστίασα στα σφριγηλά μικρά στηθάκια της. Ωραία στο βύζαγμα με την ρόγα της να ανταποκρίνεται. Αλλαγή στα 4 ωραίο στήσιμο και εικόνα από την εναλλαγή καμπύλων λεκάνης μεσούλας πλάτης. Δεν βολευόμουν οπότε ιεραποστολικό. Η κρέμα δεν μου έδινε αίσθηση καλή. Όμως μου έδωσαν τα χείλη της. Ανταποκρίθηκε με γλωσσόφιλα όσες φορές πλησίασα το στόμα της το οποίο είχε ευχάριστη οσμή από τσίχλες ή στοματικά διαλύματα και μόνο στο βάθος φαίνεται η καποτίλα. Εκεί με βρήκε το τέλος.
Ευχάριστη συνεύρεση σε gfe κλίμα ικανοποιητική ανταπόκριση, ίσως ξαναπάω μια και για 10€ είναι vfm

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.727
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού