Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη, ώρα 17:57, ισόγειο
«Τακ, τουκ, τακ, τουκ...», ακούστηκαν πρώτα τα τακούνια και μετά: «Γεια σουουου...», ευχήθηκε η 'Αννα˙ μια νεαρή Μολδαβή με ίσιο ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους —σκούρες ρίζες—, μετριογλυκούτσικο πρόσωπο μ' εύσαρκα χείλη, αγαλματένιο μικρομεσαίο στήθος μ' ένα ταττού αριστερά, καλοσχηματισμένο αδύνατο κορμί. «Γεια σου», της ευχήθηκα κι εγώ. «Τι κάνουμε;». «Καλά». «Καλά είμαστε; Να περάσουμε καλά με δέκα ευρώ; Τσιμπουκάκι, μουνάκι».

Πέμπτη, ώρα 18:02, ισόγειο
'Ενας συναγωνιστής περίμενε στο σαλόνι. Προχώρησα προς τα ενδότερα — πέρα απ' το υφασμάτινο διαχωριστικό. Μια ξανθιά μεσήλικη υπηρεσία, στο βάθος, στεκόταν όρθια με πλάτη γυρισμένη σε μένα. «Χαίρετε!». Στο άκουσμα του χαιρετισμού γύρισε προς το μέρος μου — μασουλούσε. «Η 'Αννα είναι;», ρώτησα βάζοντας το χέρι στην τσέπη. Εκείνη προσπαθούσε να καταπιεί. «Η 'Αννα είναι;», επανέλαβα βγάζοντας το δεκάρικο. «Κάτσε αγάπη μου στο σαλόνι, ναι η 'Αν–». «Εάν είναι η 'Αννα μπαίνω κατευθείαν, γι' αυτό σου λέω». «Ναι, μπες εδώ!», έδειξε προς την ανακαινισμένη κάμαρα δίπλα στο κουζινάκι. «Γι' αυτό σου λέω, δεν θα έμπαινα έτσι εδώ μέσα!», της εξήγησα με σοβαρό ύφος — που θα μου πεις (ψιλοεκνευρισμένη) και θα μου δείξεις μάλιστα: Κάτσε αγάπη μου στο σαλόνι!...
Τελικά προτίμησα να περάσω στο ένα απ' τα δύο, επίσης ανακαινισμένα, δωμάτια του σαλονιού.
Κατά τη διάρκεια της ολιγόλεπτης αναμονής μου άκουγα την τσατσά να ενημερώνει: «Η 'Αννα είναι, με τσιμπουκάκι, ελεύθερα πισίματα, πισωκολλητό, όλες οι στάσεις, φιλάκια στα βυζάκια, δέκα ευρώ! Πάμε να περάσεις; 'Εχει ωραία δωμάτια, όλα καθαρά!».
«Γεια σουουου!...», μιμήθηκα τον τρόπο που εύχεται η 'Αννα, όταν εκείνη άνοιξε την πόρτα. «Γεια σουουου! Τι κάνεις;», ενδιαφέρθηκε να μάθει βγάζοντας τον στηθόδεσμο. «Καλά, εσύ;». «Καλά είμαι κι εγώ».
'Οταν μπήκε ήμουν όρθιος και έτσι όπως με πλησίασε ένιωσα πως επεδίωκε την επαφή. Πράγματι την αγκάλιασα, χαϊδεύοντας και χουφτώνοντας τα μικρά κωλομέρια της και με αγκάλιασε, χαϊδεύοντας και χουφτώνοντας το πουλί μου, ενώ δέχτηκε και κάποια φιλάκια – γλειψιματάκια στον λαιμό.
«Πώς είσαι, όλα καλά;», ξαναρώτησε κοιτάζοντάς με στα μάτια. «Καλούτσικα». «'Εχει ζέστη έξω;». «Μπα, δρόσισε. Από πού είσαι, Ρουμανία;». «Ναι» (Φεύγοντας άκουσα την υπηρεσία να λέει σε συναγωνιστή πως η 'Αννα είναι Μολδαβή — όχι βέβαια πως αυτό έχει κάποια σημασία).
Ξαπλώσαμε, μ' εκείνη αμέσως να σηκώνεται στα γόνατα πλάι μου. «Μμμ, κάνεις ωραίο γυμναστική!», την άκουσα να λέει θωπεύοντας το στήθος μου. «Τι γυμναστική, χοντρούλης είμαι!», ήταν το σχόλιό μου για να ξεσπάσουμε και οι δύο σε γέλια. «Εντάξει, λίγο γυμναστική κάνεις!», επέμεινε εκείνη. «'Εκανα (πολύ) παλιά», είπα συγκαταβατικά. «'Αμα θέλεις θα κάνεις πάλι!», συμπλήρωσε διπλωματικά. «Σωστά...».
Ξεκίνησε με φιλιάκια και γλειψιματάκια στις θηλές μου, ενώ κι εγώ, έτσι όπως ήμουν ανάσκελα, ανασηκωνόμουν για να γλείψω – ρουφήξω τα μεμέ της. Τον λαιμό μου περισσότερο τον ρουφούσε — ελαφρώς— παρά τον φιλούσε – έγλειφε, ενώ καθ' όλη τη διάρκεια μουρμούριζε μ' αυξομειούμενη ένταση: «μμμ... μμμ!...» και μου έπαιζε τον πούτσο, χαϊδεύοντάς μου και τ' αρχίδια.
Κάποια στιγμή βρέθηκα καυλωμένος.
Η καπότα ξετυλίχτηκε, από την ίδια, κατά μήκος της ψωλής μου και η μέτρια πίπα που ακολούθησε περιελάμβανε κι εξωτερικούς γλωττισμούς.
«Σηκώθηκε... Μπορείς ν' ανέβεις από πάνω;», της είπα ύστερα από λίγο. «Μ-μ!», συμφώνησε και με μία κίνηση το έκανε. Στη συνέχεια έπιασε την ψωλή μου και την έχωσε στο λιπασμένο μουνάκι της. Κατά τη διάρκεια της γάμευσης συνέχισε να μουρμουρίζει (Μμμ... Ααχ...), ενώ επιπροσθέτως έβγαζε επιφωνήματα "καύλας" (Αχ!... Ααα!...), με παρότρυνε ('Ελα μωρό μου!) κι επιβράβευε τις προσπάθειές μου ('Ετσι καρδούλα μου!).
Δεν άργησα να ολοκληρώσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού