Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σουζυ ή αλλιως Τζουλια, η Γερμανιδα Κουγκαρ/προς γιλφ πια στις επαλξεις
νομιζω οτι την ξερουν κ οι πετρες πλεον (με προυπηρεσια σε Λαρισα πριν χρονια κτλ)
Σημερα φορουσε στενο λευκο φορεμα.
η εμφανιση της (απο την τελευταια φορα που την ειδα) μου φανηκε ακομη πιο μπαταλαμενη...κ στο προσωπο εχει χαλασει παρα πολυ...

Χωρος μετριος αλλα τουλαχιστον καθαρος.
Τσατσα ευγενεστατη,προσβαση μονο με αυτοκινητο

ακα πιπα,γλωσσοφιλα,προστυχολογα,ελευθερα πιασηματα παντου,μουνοδαχτυλα κτλ,αρκετες στασεις,λυσσαλεο σεξ,απο ολα εχει ο μπαξες...η πιο τιμια,φιλοτιμη που πραγματικα ιδρωνει την φανελα, ιεροδουλη στα επαρχιακα τσαρδια...αλλα δικο μου φαουλ που περασα,μιας κ δεν μου αρεσει καθολου εμφανισιακα (γουστα ειναι αυτα) κ αυτο λειτουργει αποτρεπτικα σε μενα....κ αυτο ειναι το σπαστικο του πραγματος....δεν μου καθεται η εμφανιση,αλλα μου καθονται οι υπηρεσιες της συγκεκριμενης...τεσπα...thats life.
30 το απλο κ γεια σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2015
Όνομα κοπέλας
Σούζυ
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis, yorkie, jimy.m. και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2015
cim ή cif κάνει συνάδελφε?
30 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

λογικα ακα τελειωτικο στο στομα θα κανει,για προσωπο δεν νομιζω...
31 Αυγούστου, 2015
Είχα πάει με 2 συναγωνιστές κάπου στις αρχές Αυγούστου στον συγκεκριμένο οίκο (τρόπος του λέγειν). Ουσιαστικά κάναμε έρευνα αγοράς, καθώς δεν έχουμε κάποιο ''παρελθόν'' στην πόλη. Ευγενέστατη η τσα2, μπαίνουμε στο, ας πούμε, σαλόνι και περιμένουμε την κοπέλα. Βγαίνει η έτσι και αρχίζει φουλ επίθεση. Να μου ζητάει να βάλω δάχτυλο, να γλείψω τις θηλές της, τι είναι αυτή ρε; Μας ανύψωσε το ηθικό αλλά δυστυχώς είχαμε πάει στεγνοί και δεν μπορούσαμε να μπουκάρουμε στο δωμάτιο. Από εμφάνιση όπως τα γράφεις, ξυρισμένη κόντρα αλλά στο πρόσωπο πολύ σπασμένη και χρειάζεται λίγη προσοχή στο σώμα της. Κλασική Γερμανίδα τρελιάρα, όποιος πάει θα περάσει καλά. Μας είπε, επίσης, ότι τον Οκτώβριο θα πάει Γερμανία, οπότε θα έρθει νέο αίμα, ας ελπίσουμε να είναι καλό. Νομίζω ότι στην πόλη είναι η καλύτερη περίπτωση αυτή τη στιγμή.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3