Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...ρουφούσα το φρέντο εσπρέσσο και ζύγιζα τις κινήσεις μου... , είχα διηδονιστικές τάσεις αλλά το κουρασμένο κρέας μου δεν είχε περιθώρια για μεγάλη ανίχνευση...
...πόνταρα στην Κατερίνα μια μιλφάρα με ξανθό καρεδάκι και φοβερό σώμα , αεράτη , δεκτική στις καύλες του πελάτη , εύθυμη και γενικώς απέπνεε μια ώριμη θηλυκότητα που σου την πρόσφερε χωρίς ενδοιασμούς...
η γάμευση ήταν μια αλληλουχία: υγρών γλωσσοφίλων--> μαστολειχιών εκατέρωθεν-->αιδοιλειχίας (ήμουν ύπτια και κάθησε στο πρόσωπό μου , προσφέροντας στο πιάτο το αιδοίο της)--> πεολειχία με ταυτόχρονη κλειτοριδοσκόπηση--> εκ νέου μαστολειχία και αιδοιλειχία ενώ εκείνη ήταν σε ύπτια θέση--> ιεραποστολική κολποπεϊκή παράτριψη--> στήσιμό της σε κυνική θέση και πρωκτική γάμευση-->σπερματέγχυση -->γλωσσόφιλο και απεμπλοκή--> έκκριση του συνουσιοπιοειδούς μετά την επανάκτηση της ελευθερίας μου.
κάθησα στην πλατεία βικτωρίας τρώγωντας το άψητο φαλάφελ ενώ κείτονταν νεκροί κάποιοι σύριοι στα σλιπιγκ μπάγκς τους , και ένιωθα κι'όλας τα στερητικά συμπτώματα απο την αποδρομή της επίδρασης του συνουσιοπιοειδούς, ήδη περιμένω την νέα επαναπόλωση για να ξανακατέβω πιάτσα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού