Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μαρια την εχω παρει συνολικα 4 φορες στην πορνοκαριερα της στα διαφορα μαγαζια που εχει παιξει(Κολωνου 15,11 κλπ).Η πρωτη ηταν προ αρκετου καιρου και μου ειχε αφησει πολυ μετριες εντυπωσεις καθως ηταν και νεα στο επαγγελμα οποτε δεν ειχε την απαιτουμενη εμπειρια για παραπανω πραγματα.Η δευτερη ηταν πριν λιγο σχετικα καιρο οπου ειχα δει σαφη βελτιωση στην αποδοση της.Εγω σε αυτη την κριτικη θα αναφερθω στην 3η και 4η καταθεση οι οποιες ελλαβαν μερος σχετικα κοντα η μια με την αλλη και στις οποιες ειδα ακομα μεγαλυτερη βελτιωση απο μεριας της.Συγκεκριμενα η τελευταια καταθεση με την Μαρια εγινε στο εν λογω μαγαζι τελος 2ης βαρδιας.Στο σαλονι εκανε το γνωστο σαλοναρισμα που κανει τουρλωνοντας προκλητικα το ωραιο κωλι της με σκοπο να δελεασει τους υποψηφιους πελατες(λευκους και μελαμψους).Δινω το καφε εισητηριο και μπαινω δωματιο.Στο δωματιο το δεξι οπως μπαινεις το οποιο ειναι ανακαινισμενο και ειναι καλυτερο και απο πενα.Η Μαρια ηρθε μετα απο λιγο μεσα και αφου ειπαμε κανα δυο λογια κλπ παπαριες για να "σπασει" ο παγος ξαπλωσε στο κρεβατι οπως ηταν με τα εσωρουχα της και μου εκανε κατι στησιματα και λοιπες μαλαγανιες και γω χαζευα το θεαμα του νεανικου κορμιου της ενω στη συνεχεια πηγα κοντα της για χουφτωματα κλπ.Υστερα ξαπλωσα στο κρεβατι και αυτη αφου εβγαλε στριγκακι και σουτιεν Ναι! (παλαιοτερα δεν το εβγαζε προφανως λογο μικρου στηθους) ηρθε πανω μου αγκαλια και μου εγλυφε το λαιμο,μου δαγκωνε το αυτι και αλλα τετοια καυλωτικα ενω παραλληλα εγω ειχα γραπωσει το εξαισιο κωλι της το οποιο ειχε τουρλωσει προκλητικα το πουτανακι.Επομενη της κινηση να κατεβει λιγο πιο χαμηλα και να μου γλυψει-δαγκωνει το "πορνωδες" Γλώσσα στηθος μου πρωτα τη δεξια ρωγα και κατοπιν την αριστερη.Με αυτα και μ'αυτα ειχα γινει καγκελο.Οποτε ενα το κρατουμενο εχει βελτιωσει αρκετα τα προκατ. της σε σχεση με παλια που εκανε απο ελαχιστα εως τιποτα.Στη συνεχεια μου βαζει καποτα στον πολυ καυλωμενο πουτσο μου και αρχιζει πιπα.Πρωτα περασε με τη γλωσσα της τον κορμο αργα και βασανιστικα ενω κατοπιν αρχισε να το παιρνει μεσα οχι βαθεια αλλα ικανοποιητικα θα ελεγα ενω με κοιταγε και στα ματια πραγμα πολυ καβλωτικο.Στο σεξ κανει ωραια ιππασια φερνοντας το σωμα της κοντα στο δικο μου και γλυφωντας με στο αυτι-λαιμο και παραλληλα ανασαινε καυλωτικα στο αυτι μου ενω εγω την ειχα γραπωσει απ το κωλι.Επισης στο ιεραποστολικο θελει δυνατο γαμησι ενω παλι σε τραβαει πανω της για να σου γλυφει αυτι κλπ.Επισης κατι σημαντικο οτι ενω το βυζι της ειναι ανυπαρκτο ουσιαστικα η ρωγα ειναι ακρως σουβλερη και καυλωνει ευκολα πανω στο γαμησι Γλώσσα
Γενικως η μικρη βελτιωνεται συνεχως σε ολους τους τομεις απλα παραμενει το θεμα με το χρονο.Η τσα2 βαραει πορτα στο 10λεπτο οποτε αυτος ειναι περιπου ο χρονος που εχει κανεις για να γαμησει χωρις να εχουμε τπτ περιεργες ατακες του στυλ"πρεπει να τελειωνουμε,περασε ο χρονος κλπ "Αυτα.... Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2015
πράγματι πολύ ωραίο στυλιάρι με σημαντική βελτίωση....εγω την επαιρνα νοεμβρη δεκεμβρη και ήταν απογοητευτική στο γαμήσι...απειρη και με απαράδεκτα στενό μουνί που δεν σε άφηνε να γαμήσεις...τώρα πλεον και εμπειρία έχει και μουνάκι ανοιχτο λόγω εκτεταμένης χρήσης...τρελό πιπινι στανταράκι..
27 Αυγούστου, 2015
Ετσι ακριβως Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2