Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Εβελίνα την γνώρισα πριν δύο περίπου χρόνια αν θυμάμαι καλά στο Διδύμου 20...Έκτοτε την έχω επισκεφτεί αρκετές φορές,όμως τώρα για να είμαι ειλικρινείς με το νέο χτένισμα δεν μου αρέσει και τόσο πολύ...
Παρ'όλα αυτά και μη έχοντας πολλές επιλογές λόγω ημερών πέρασα μαζί της το απόγευμα...
Η υπηρεσία όπως πάντα ευγενική με οδήγησε στο δωμάτιο του οίκου.Πολύ προσεγμένο και καθαρό...
Η Εβελίνα δεν άργησε να έρθει κοντά μου και έτσι μπήκε μετά από λίγα λεπτά στο δωμάτιο.Ξεκίνημα αμέσως με προκαταρκτικά καλού επιπέδου.Φιλάκια πεταχτά αλλά και στο στόμα.Λίγο περιποίηση στο στήθος της και πέρασμα του προφυλακτικού.
Στοματικό πολύ καλό με ωραίες αργές κινήσεις.Και καθισμένη σε τέτοια στάση που επιτρέπει και χάδια στο σώμα της...
Έναρξη στο σεξ με την Εβελίνα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολητό με άψογο στήσιμο...Πραγματικά το έχει να έιναι στα τέσσερα...!Τελείωμα με ιεραποστολικό με άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς αναστεναγμούς.

Λίγη κουβεντούλα μετά το τέλος του αγώνα και αποχώρηση...
Πολύ καλή η Εβελίνα για ακόμη μία φορά απέδειξε πως το κατέχει και πως δύσκολα θα φύγει κα΄ποιος δυσαρεστημένος.
Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου μαζί της,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2015
Συμφωνο καΙ ωραια η κριτικη σου τυπε μου στο μονο που διαφωνο ειναι με το μαλλι ..της παει πιο πολυ ετσι την κανει πιο γυναικα !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1