Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στις 11.00 . Η Καρολίνα είναι μια καινούργια κοπέλα στον οίκο μίας και δουλεύει 2-3 μέρες αλλά και καινούργια
γενικά σε αυτόν τον χώρο αφού ασχολιόταν με άλλα πράγματα... Είναι 32 χρονών από την Πολωνία , έχει δέκα χρόνια στην Ελλάδα και τα ελληνικά τα μιλάει καλά .
Ψηλή με γεμάτο βαρύ σκαρί , βυζάκι 1.5άρι σκουρόχρωμο , έχει και ένα μικρό τατού πάνω απο το δεξί στήθος ενώ το χαρακτηριστικό της είναι το μακρύ ξανθό ράστα
μαλλί με μαύρο στα τελειώματα.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Φρεσκαρηστικα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , λιγομίλητη και κάπως αμήχανη , έβγαλε το μαύρο διχτυωτό
φόρεμα που φορούσε , την πλησίασα έγλυψα λίγο το μικρό βυζί της και ξάπλωσα. Τρακαρισμένη κάπως , κανένα απολύτως προκαταρκτικό , κατέβηκε κατευθείαν χαμηλά στα
πόδια μου , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε να τον ρουφάει , ο πούτσος μου σηκώθηκε μέσα στο στόμα της. Πίπα καλή με χαρακτηριστικό τα συνεχόμενα deep throats
ξανά και ξανά , την σταμάτησα και της είπα να γλύψει τα αρχίδια μου , το έκανε αμέσως και μάλιστα καλά , πήρε ξανά τον πούτσο μου στο στόμα της , τώρα την άφηνα να το βάλει βαθιά στο
λαρύγγι της και την κρατούσα εκεί για ώρα , φάνηκε να της αρέσει γιατί μετά το έκανε από μόνη της και με κοιτούσε λάγνα στα μάτια. Συνεχίσαμε για λίγο με mouthfuck , σταμάτησα για να μην χύσω.

Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση στα τέσσερα , καλό στήσιμο αν και ψηλή , την άρχισα από την αρχή δυνατά , αναστέναζε ενώ πήρε το μαξιλάρι και το έβάλε στο πρόσωπο της για να μην ακούγονται
οι φωνές της , συνεχίσαμε σε πλαγιαστό πισωκολλητό για ένα δύο λεπτά ακόμα και της είπα να γυρίσει να τα πάρει στο στόμα. Βγήκα απο μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και σηκώθηκα όρθιος δίπλα απο το
κρεβάτι , της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , της έδωσα τον πούτσο μου στο στόμα όπου με ρούφηξε μέχρι που έχυσα στο στοματάκι της.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο τέταρτο , την περισσότερη ώρα την καταναλώσαμε σε πίπα , είναι κάπως αμήχανη αλλά είναι δεκτικότατη στο ακολουθεί οδηγίες , πιστεύω όταν λυθεί κάπως
θα είναι αόμα καλύτερη μίας και έχει δυνατότητες. Πιστεύω ότι αξίζει να δοκιμαστεί , εγώ πάντως μία επαναληπτική θα την κάνω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού