Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δυο καταθέσεις σε διάστημα δυο ημερών η ημερομηνία δεν είναι ακριβείς αλλά κοντά,.πολλά έχουν γραφτεί για την κοπέλα και για μένα είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή στην πιάτσα απο θέμα υπηρεσιών. Μετα από αρκετή ώρα αναμονης στο σαλόνι πράγμα θετικό για μένα σε συνδυασμό με τα συνεχόμενα δωμάτιο και το ηπερφουλ πρόγραμμα και του ότι είναι αρκετά εμφανισιμη περασα στο δωμάτιο την πρώτη φορά την δεύτερη πέρασα κατευθείαν δεν περίμενα να την δω. Πρώτη κατάθεση δεν θα μπω σε λεπτομέρειες η κοπελα είναι τσόντα ότι γουστάρεις το κάνεις σε λογικά πλαίσια ενοηται, πιπα καλή γλύψιμο παντού εναλλαγές στασεων βυζι φτιαγμένο αλλά οχι καλό πεσμένο μαλακό εξωτερικά σκληρό εσωτερικά δεν ήταν καλός ο πλαστικός αδύνατη την κουμαντάρεις όπως θες και τέλος τελείωμα στο πρόσωπο το οποίο έγινε όπως στις τσόντες Γλώσσα . Τώρα πηγα αποκλειστικά την επόμενη μέρα το πρωί για ένα λόγο ότι ήθελα να την πάρω απο κώλο γιατί την προηγούμενη ήμουν φορτωμένος και δεν άντεξα ,λοιπό το πρωκτικό το κανει όπως θες εγώ το έκανα σε τρεις στάσεις πρώτα με καβάλησε αυτή τον έβαλε όλον μέσα χωρίς να κλέβει μετά ιεραποστολικο αλλά απο κώλο και τέλος πισωκολητο στο οποίο έχω να πω το μόνο αρνητικό για την κοπέλα δοκίμασα να την το βάλω και λιγο στο μουνι και το δέχτηκε αδιαμαρτηριτα με αποτέλεσμα να την γαμαω εναλλάξ μουνι κώλο με το ίδιο προφυλακτικό οπότε απο θέμα υγιεινής :thinkingΧεχε! προσέξτε ίδιος όσοι κάνετε 69 αυτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Υπηρεσίες
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού