Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη σημερα Δευτερα 10 του μηνα στο Μεταξι στην πρωινη βαρδια.Ηθελα να δω τι μωρα παιζουν σε αυτή την βαρδια καθως συνηθως παω απογεύματα-βραδυα και σπανια πρωι.Ηλπιζα να πετυχω την Λωρα στο Ιασονος 46 αλλα ηταν κλειστο η την Ελενη "Πετρακη" στο 31 αλλα επισης ηταν κλειστο.Σε ορισμενα απ τα υπολοιπα που μπηκα δεν ειδα κατι ενδιαφερον και ειχα αρχισει να απογοητεύομαι ότι δεν θα βρω στοχο για καταθεση Λύπη .Ετσι φτανω και στο Κολωνου 32 & Λεωνιδου γωνια και η τσα2 παρουσιαζει την Τζέσικα.Μια μαυριδερη(κυριως λογω ηλιοθεραπείας) κοπελα λεπτη ωραιο σωματακι, με γυαλια μυωπιας που την κανουν ακομα πιο καβλα.Ανακοινωθηκε το πρόγραμμα το οποιο ηταν απλο και η τιμη που ηταν δεκα ευρω Προσκύνημα συνηθως παιρνει 15ευρω.Επιπλεον τουλάχιστον σημερα δεν ξερω αν το κανει γενικα επαιρνε μονο Ελληνες(πολλοι αλλόθρησκοι εφαγαν πορτα απ την τσα2).Εμενα το τελευταιο δεν με νοιαζει καθολου αυτό που με εκανε να μην το πολυσκεφτω είναι ότι ηταν στο 10αρικο και αφου καιρο την εχω στο στοχο ειπα μην τη χασω αυτή την οικονομικα καλη συναλλαγή.Ετσι εδωσα τα 10ευρω και μπηκα στο δωματιο το οποιο τουλάχιστον σημερα ηταν αοσμο και σε καλη κατασταση.Μετα από λιγο μπηκε και το Τζεσικακι ομιλητικο και συμπαθες ρωτησε ονομα κλπ για να σπασει ο παγος ενώ παραλληλα εβγαλε το σουτιεν της και εμφανηστικαν δυο ομορφα μικρα ασπρα βυζάκια με πεταχτη ρωγα Γλώσσα .Εσκισε την καποτα και την εφαρμοσε σε πεσμενο μοριο για να ξεκινησει πιπα.Προκατ δεν επαιξαν παρα μονο οσο με πιπωνε κανα δυο χαδια στο στηθος με τα νυχια της.Η πιπα της χωρις κατι το ιδιαιτερο νορμαλ θα ελεγα.Εκανε πιπα με την ανεση της δεν βιαζοταν ιδιαιτερα.Οταν εγινα καγκελο με ρωτησε πως θελω και της υπεδειξα ιεραποστολικα.Ετσι αφου στηθηκε μου εβαλε πανω στην καποτα τζελ για να μπω και να γλιστράει Μεγάλο χαμόγελο Ετσι εκανα και γω την εισβολή μου στο ξυρισμενο αιδειο της.Η εισοδος ευκολη και η αισθηση μετρια λογω και της κρεμας.Την γαμησα αρχικα σε πιο gfe φαση αλλα δεν ειδα ιδιαιτερη ανταποκριση από μερους της στα φιλια μου σε λαιμο-στηθος.Το μονο που εκανε ηταν να μου τσιμπαει λιγο τις ρωγες και να βγαζει μικρους αναστεναγμούς.Στη συνεχεια την γραπωσα απ τα πορνοτακουνα τα οποια δεν ειχε βγαλει και την γαμησα λιγο πιο αγρια με δυνατοτερο ρυθμο.Τελος την εστησα στα τέσσερα για να εχω θεα το ωραιο κωλι της και την λεπτη μεση της και ετσι αφου σφυροκοπησα καποια ωρα εδωσα το υγρο πυρ μου μεσα στο μουνακι της.

Μπορω να πω ότι για ένα 10αρικο αξιζε τον κοπο που την τιμησα γιατι είναι ωραιο μωρο,καθαρο και συμπθητικο στην καταθεση αλλα πιστευω και με βαση τι εχω διαβασει από συναγωνιστες ότι μαλλον εκανε καποιες περικοπες υπηρεσιων λογω της μειωμένης τιμης που την βρηκα σημερα στα προκατ,στην συμμετοχη κλπ
Στο 15αρι δεν προκειται να την δοκιμασω για να δω αν ξηγιεται καλυτερα αλλα στο 10αρικο ισως ξανατιμηθει καποτε λογω κορμιου Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού