Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
οτι και να πεις κανεις για την κατερινα και την προσφορα της στον χωρο ειναι λιγο.τα χρονια περασανε και ειναι εμφανη και στο σωμα της και στην πιπα της που μεγαλωσε 2 γενιες τουλαχιστον.την επισκεφτηκα μετα απο καιρο που καποτε ητανε απο τα στανταρ μου,πληρωσα μπηκα στο δωματιο και μετα πο κανα 10λεπτο ηρθε και εκεινη,τα ειπαμε λιγο παντα χαβαλετζου και ναζιαρα αρχιζει τα χαδια και φιλια σε λαιμο στηθος και κατεβηκε προς τα κατω,περασμα προφυλακτικου ξεκιναει μια αεροπιπα χωρις χερι κλασσικα αλλα χωρις την καυλα που το ρουφαγε οπως καποτε αλλα με αισθηση βαρεμαρας και μηδεν ορεξης.ανεβαινει απο πανω μου το μουνι της φουλ στην κρεμα αλλα με καλη αισθηση και μετα ξανα παλι πιπα και το τελος ηρθε χειροκινητα.μετα απο μια δεκαετια και βαλε που την γνωριζω στον χωρο ητανε και η τελευταια συναντηση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
koyiot1312
Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
79
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2015
χμ, σου έκανε προκαταρκτικά στα 10 Ευρώ? εμένα με 20 ευρώ δεν έκανε τίποτα! επίσης, καταλάβαινες τίποτα
όταν ήρθε από πάνω????? εγώ δεν το πιστεύω αφού η κρέμα όπως είπες και εσύ είναι τόνοι λιπαντικού Shell!
όταν της φίλησα την ρώγα με δική μου πρωτοβουλία με κοίταξε κιόλας περίεργα! ρε ουστ, καλύτερα Ευα Ευνειδών με 20 ευρώ παρά
τα πεταμένα λεφτάΚατσικογάμης
08 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ'εσένα αγόρι μου θα έβαζα λιπαντικό shell?Τσ τσ τσ..
Για σένα το καλύτερο...Τι...τζάμπα θα είμαι στημένη να σε περιμένω?
Το καλύτερο σου έβαλα... Castrol GTX προσφέρει εξαιρετική προστασία του πούτσου.To Castrol GTX 10W-40 μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε πούτσες βενζίνης και πετρελαίου Περιέχει ειδική σύνθεση κατά του σχηματισμού ιλύος (“λάσπης”) που εξασφαλίζει 25% υψηλότερη προστασία σε σύγκριση με αυστηρά διεθνή πρότυπα* Ανώτερα χαρακτηριστικά προστασίας από θερμική διάσπαση και “σπάσιμο” του ιξώδους Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2