Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη Πεμπτη 31-7-15 πρωινη βαρδια. Εργαζομενη ηταν η Ιωαννα, 30αρα ρουμανα, μελαχροινη πλεον, με ωραια ματια, γεματο σωμα,σχετικα υποφερτο κολο και το μεγαλο της ατου οι βυζαρες της. Γεματες, ζουμερες και λαχταριστες. Μεσα στην βυζολυψειδρια που επικρατει στην πιατσα, ειναι μια βυζοοαση. Μαζι της υπηρεσια η ακρως γαμευσιμη, και οχι προσποιητα ευγενικη, μελαχροινη με αντιστοιχα καλες βυζαρες και πιασιματα απο βεργας 3 (ηταν με την εξαφανισμενη σαμπρινα).Μπηκε λοιπον η Ιωαννα στο δωματιο χαμογελωντας. Στην ερωτηση μου γιατι γελαει μου ειπε "ετσι". Σκεφτομαι η ειναι χαζο παιδι χαρα γεματο, η κατι αστειο της ειπαν και γελουσε. Ηρθε φορωντας μονο το μαυρο σλιπακι της. Οι βυζαρες χυμα και στο σαλοναρισμα. Τις προμοταρει καλα. Ξαπλωσε χωρις να βγαλει το σλιπακι της και....με κοιτουσε και περιμενε. Λεω την κατσαμε. Αμα κοιταει ο ενας τον αλλον περασε η ωρα.Ανελαβα πρωτοβουλια, της εβγαλα το σλιπακι της και αρχισα να την φυλαω και να την τριβω. Φιλια στο στομα δεν δινει (αυτο που κανουν ακαποτο στοματικο, αλλα δεν φυλανε δεν μπορω να το καταλαβω Χμμμ;). Το τριψιμο της αρεσε και μου γυρισε μπρουμητα για μασαζ. Της εκανα λοιπον (ξερω αρκετα καλα), εκεινη ειχε κλεισει τα ματια και το απολαμβανε. Την ετριβα 10 λεπτα!! αφου βαρεθηκα. της ειπα να γυρισει για να ξεκινησουμε, μου ειπε ¨ευχαριστω¨ και αρχισε μια ανευρη πιπα (με προφυλακτικο), μονοτονη και υποτονικη. Φιλια, γλυψιματα στο στηθος μου, στο σωμα μου κλπ δεν εδωσε. Στηθηκε πισοκολλητα σε πρωτη σταση και μετα ιεραποστολικα οπου βλεποντας της βυζαρες της ηρθε το τελος. Συνοψιζοντας, αξιζει μονο για τα βυζια της, σε αφηνει να παιξεις να ζουληξεις να φιλησεις, αλλα απο εκει και περα δεν αναλαμβανει πρωτοβουλιες και απλα.....περιμενει..Μιλαει ελαχιστα (δεν ειναι απαραιτητα κακο αυτο), η συμμετοχη της ειναι στα ορια του ελαχιστου, αλλα ειναι ευγενικη και καθαρη. Στο τελος μου ειπε οτι κανει και ισπανικο !! Της λεω γιατι δεν μου εκανες? και παλι με κοιτουσε...λεει την αλλη φορα...αν θα υπαρξει ισως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.208
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού