Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με το που μπήκε στο σαλόνι μου έκλεισε τον δρόμο της εξόδου, άρχισε το καυλάντισμα και με "έξπρωξε" στο δωμάτιο. Μισές αγκαλιές και με μία κίνηση μου έβγαλε την μπλούζα. Σε δευτερόλεπτα ξεκούμπωσε και κατέβασε παντελόνι. Δεν προέβαλα η αλήθεια είναι αντίσταση γιατί 9,30 το πρωί με ήδη 35 βαθμούς μόνο το 20Α ήταν ανοικτό και μακρυά φαινόταν τα φώτα του 33.
Εβγαλα παπούτσια και μόλις με είχε γυμνό μου ζήτησε το 10ρικο. Άρχισα τα χάδια αλλά επέμενε. Της το έδωσα και εξαφανίστηκε να πάει στο άλλο δωμάτιο .... έμεινα με το πουλί στο χέρι κυριολεκτικά. Ηδη η φολίλα είχε αρχίσει να πλανάται. Με την είσοδο της 10 λεπτά μετά και αλλαγμένη συμπεριφορά (το περίμενα) άρχισε το τυπικό πρόγραμμα. Χειρομάλαξη και μόλις "ξανανδρώθηκε" πέρασμα καπότας με το στόμα. Πίπα βαθιά χωρίς χέρι όχι κακή όχι για χειροκρότημα. Όμως θέση άμυνας και αξύριστο πόδι. Πρώτη στάση ιεραποστολικό και η αποκάλυψη. Η ίδια αξυρισιά και στο αιδοίο της. Πόδια ψηλά και κρέμα μέσα, χάδια στο χαλαρό στήθος της με την όμορφη ρόγα αλλά δεν πήγαινε. Συμμετοχή μηδέν. Πήρα την κατάσταση στα χέρια μου ενώ χάιδευα τα κάτω χείλη της και αυτή τα @@ μου . Την γύρισα στα 4 όπου και τελείωσα. Αμέτοχη, αξύριστη, άτεχνη, αδιάφορη και πολλά με -α- στερητικό. Αποφύγετε την

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ανέλια
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.729
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2015
Καρμπόν η δική μου εμπειρία μαζί της...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1