Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά απο μακρά απουσία απο το μετάξι αποφάσισα χθές να το επισκευτώ κατα της 10 το βραδυ με πολλές κάβλες!Ψάχνοντας για κοπέλες του γούστου μου στυλιαρια δηλαδή μόνο και αφου απογοητευτηκα απο τα της Ιάσωνος περασα απο κολωνου λίγο πριν την σκατζα βάρδια.Στο εν λόγω σπιτάκι πέτυχα την γνωστη μαρία απο κολωνου11(δουλευε πριν μήνες με την Ζωη) οπότε χωρις σκεψη έβγαλα το αντίτημο(15ευρω)και εισήλθα.Τότε που δούλευε στο κολωνου11 απο ότι μου έλεγε το μπάζο η ζωή δεν έιχε καθόλου πελατεία κθώς ήταν πολύ φοβισμένη και μάλιστα την λυπόταν για τον λόγο αυτό!!Τωρα όμως όχι μονο πελατεία έχει αλλα και 15ευρω.... Εδω πρεπει να τονίσω πως όταν ειχα πρωτοπάρει την εν λόγω κορασίδα προ αρκετων μηνων στο κολωνού11 δεν είχα και τις καλύτερες εντυπώσεις καθοτι νέα στο χωρο δεν μπορούσε να κανει σεξ γιατι πόναγε υπερβολικα και φοβοταν την δυεισδηση λέγοντας γνωστες βλακείες περι μεγεθους.Συνέχισα βεβαια να ην παίρνω αποκλειστικά λογω εμφάνισης και με την παροδο του χρόνου διαπίστωνα και βελτιωση του ευρους του αιδείου της(ας είναι καλα το ρεκτιφιέ )....Προκειται λοιπον για ξανθια 20χρονη αλβανίδα με κοκκινες ακρες στα μαλλια και ένα πανέμορφο πρόσωπο!Απο σώα αν εξαιρέσεις το στηθος που έχει μόνο ρόγες....το υπόλοιπο σωμα της θα το χαρακτήριζα μπιμπελο με δυο ομορφα ποδαράκια κωλαράκι υπέροχο και μια λεπτή μεσούλα που σε συνδυασμο με την επίπεδη κοιλίτσα της με έκανα τουρμπο....Στα του αγωνα τώρα.Ξεκίνησαμε με γλυψιμο απο μέρους μου στο υπέροχο κορμάκι της και με δίκη της παρότρυνση(για τι πέρναγε ο χρόνος) ξεκίνησε κανοντας μου μια πολύ μέτρια πιπα και στην συνέχεια ανέβηκε απο πάνω κανοντας μου αισθησιακό σεξ αλλα τόλμη και γοητεία..αφου κουράστηκε και μου φανηκε πως αρχισε να δυσανασχετει καθόσον δεν τελείωνα της ζήτησα ιεραποστολικό με σκοπο να βλέπω αυτό το υπέροχο πλάσμα..ξεκίνησα με βαθεια σπρωξίματα στο στενό μουνάκι της(πολύ ποιο χαλαρο απο το ξεκίνημα της) όπου εδειξε μορφασμόυς πόνου χωρίς όμως να με σταματήσει όπως παλίοτερα..καθως είδα το χρονο να περναει και επειδη δεν γουστάρω να μου χτυπάνε την πόρτα επεδίωξα το τέλος!!Συνοψίζοντας απο γαμήσι η κοπέλα είναι μέτρια αλλα από εμφάνιση είναι πιστευω ότι ποιο όμορφο στην κατηγορία της κυκλοφορεί στο μετάξι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
apolonas1
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
786
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2015
"τα κοκκαλα"ειναι για να τα γλυφειςΝαι!.θα την παρω οπωσδηποτε ,να το παιξω ριντζ φορεστερ ,i m drowning in your eyes κ ετσι.
Απολλωναρα ,ο θεος να παιζει λυρα κ εσυ παντα να νικαςΝαι!
30 Ιουλίου, 2015
Μαλλον Κολωνου 32β στον οροφο την πηρες.Κολωνου 32γ ειναι υπογειο.Δεν εχει δουλεψει εκει η Μαρια.
05 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναί φίλε μου σωστα λάθος έκανα..!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3