Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήρθε η ώρα μου να συναντήσω την Κατερίνα το milfaki όπως μου είπε και η ίδια. Εμφανισιακά η κοπέλα είναι ψηλή με μελαχροινά μακριά μαλλιά, υπέροχο σώμα και εκφραστικό πρόσωπο γυναικάρας με φανταστικές ματάρες και πολύ ενδιαφέρον χαρακτήρα. Ήδη από το σαλόνι που την είδα ήξερα ότι θα περάσω και ότι θα έχουμε χημεία μεταξύ μας. Μου χαμογέλασε γλυκά και αυτό ήταν! μόλις ήρθε στο δωμάτιο γδύθηκε και φάνηκε το εξαίσιο σώμα της. Άρχισε με φιλιά στο σώμα μου και χάδια με τα χέρια της. Μου πέρασε προφυλακτικό και μου έκανε μία πολύ ωραία πίπα χωρίς να μου προκαλεί το παραμικρό πόνο, πολύ τρυφερή σαν να μου έκανε ακάποτο, τόσο μαστόρισσα. Εγώ παράλληλα έπαιζα με το μουνάκι της χωρίς όμως να βάζω δάχτυλο μέσα. Αφού ζεστάθηκε το κλίμα ανέβηκε από πάνω μου με καλό ρυθμό. Κουνιόταν τέλεια και ένιωθα τη ζεστασιά του μουνιού της να με πλακώνει. Ύστερα την έβαλα κάτω και επιδοθήκαμε σε ένα πολυ γλυκό ιεραποστολικό. Είχε τυλίξει τα ποδια της γύρω από τη μέση μου και αρχίσαμε τα φιλιά στο στόμα, ενίοτε και γλωσσόφιλα και στο λαιμό και στους ώμους, τη φιλούσα όπου μπορούσα και αυτή άφηνε βογγητά ευχαρίστησης. Το τέλος ήρθε γλυκά μέσα της και μετά από λίγο αποχώρησε φιλώντας με και πάλι.
Υπέροχη εμπειρία με μία γυναίκα που ξέρει τι θέλει και πως να ικανοποιεί τους άντρες. Πέρασα υπέροχα και σίγουρα θα την ξανατιμήσω γιατι η εμπειρία μαζί της ήταν μοναδική. Άριστα σε όλα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού