Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Σήμερα το βράδυ επισκέφτηκα το οίκημα όπου εκδιδόταν η Άννα. Πρόκειται για μια κοπέλα έως 25 ετών, ξανθιά με καρέ, γύρω στο 1,65, δυάρι βυζί, καλό σώμα και γλυκό πρόσωπο. Η ξανθιά τσατσά ανακοίνωσε ότι κάνει φουλ πρόγραμμα (ελεύθερο στοματικό, φιλιά, πρωκτικό) και - φυσικά- ότι δεν βιάζεται.

Εν πάσει περιπτώσει πέρασα.

Μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα ψιλοφουριόζα με την αλοιφή.

Τα πιάσαμε τα λεφτά μας λέω από μέσα μου.

Κάθεται στο κρεβάτι και μου ζητάει να ξαπλώσω. Ξαπλώνω.

Κάθεται με reverse cow και αρχίζει την πίπα με προφυλακτικό - δεν με ρώτησε αν θέλω άνευ παρόλο που ανακοινώνεται στο πρόγραμμα. Άθλια πίπα με αυτήν να τον ζουπάει προς τα κάτω. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Μετά από τρία λεπτά μου λέει να ξεκινήσουμε. Της λέω κανονικά. Βάζει ένα κιλό κρέμα. Πάω να μπω και ξενερώνω απίστευτα από την όλη φάση. Η κρέμα ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.

Τη διώχνω ευγενικά. Πήρε τον πούλο το μαλακισμένο.

Ετοιμάστηκα και έφυγα...

Απολογισμός: 20 ευρώ στον κουβά και νεύρα.

Αν δεν τους αρέσει η δουλειά ας την παρατήσουν να δουλέψουν όσες κοπέλες μπορούν και θέλουν.

Οι υπόλοιπες ΦΟΛΑΡΕΣ σαν αυτό το μαλακισμένο και την μαλάκω την τσατσά από δίπλα να πάνε να βγάλουν κανονικό μεροκάματο όπως εμείς μπας και καταλάβουν τί θα πει 20 ευρώ τη σήμερον ημέρα. ΓαμήσουΓερο-μύστηςΓαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
496
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2015
Χαλιά μαύρα ή ξανθιά τσατσά είναι ή μεγαλύτερη κουτοπονηρη ψευτρα που υπάρχει.Ή λύση είναι μια να μην πατάει κανείς όσο κρατάνε την τιμή στο20€ και όσο κρατάνε τις φολες εκεί καλό λουκέτο και σε αυτό το σκατομαγαζο ας διαβάσει την κριτική οποίος θέλει να μην κλάψει τα
λεφτα του
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1