Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη πραγματοποιηθηκε γυρω στις 10 το βραδυ του Σαββατου.Αφου στην Ντιζνευ επαιζαν πολλα μπαζακια επελεξα εν τελη να τιμησω την Μαρια η οποια ξεχωριζει οπτικα.Την πετυχα στο δεξιο οίκημα και μας την παρουσιασε ο πουστης τσατσος.Η Μαρια είναι το γνωστο Αλβανακι στυλιαρι-μαιμουδακι με το απιστευτο κωλι και το μικρο εως ανυπαρκτο στηθος.Την ειχα ξαναπαρει παλαιοτερα με μετριες εντυπωσεις.Εδωσα το 10αρικο και μπηκα στο δωματιο το δεξι του σαλονιού.Το δωματιο αρκετα καλο για Μεταξι.Η Μαρια ηρθε υστερα από λιγα λεπτα καθως προηγείτο άλλος πελατης.Μπηκε μεσα με χαιρετησε,ρωτησε ονομα κλπ και εν συνεχεια εβγαλε μονο το στρινγκ της και ηρθε κοντα μου.Βασικα εφερε το κωλι της κοντα στο προσωπο μου για να μπορω να το χουφτωσω αβερτα και αυτή ουσιαστικα δεν εκανε προκατ παρα μονο παιξιμο του πεους μου.Οταν σηκωθηκε μου εβαλε καποτα και αρχισε πιπα.Η πιπα της ηταν παιχνιδιαρα με προστυχες ματιες οσο με τσιμπουκωνε,γλυψιμο του κορμου,χτυπηματα στη γλωσσα της γενικα την εχει φτιαξει πολύ την πιπα της.Η διαρκεια της μετρια θα ελεγα.Πρωτη σταση με καβαλαει.Στην καβαλα το κατεχει πολύ καλα.Εκανε ωραιο κουνημα με την λεκανη της εγω παραλληλα της ειχα γραπωσει το κωλι ενώ ηταν κολλητα τα σωματα μας και μου ελεγε στο αυτι "σκισε με ,κανε με"κλπ προστυχολογα για να με καβλωσει Ναι! ενώ επισης με εγλυφε στο λαιμο.Μετα την καβαλα πηρα εγω την σκυταλι σε ιεραποστολικο.Σε παρομοιο στυλ εξελιχθηκε με προστυχολογα κλπ αλλα δεν κρατησε πολύ γιατι μου προτεινε πισωκολλητο.Στο πισωκολλητο εφαγε καλο σφυροκόπημα εφαγε και 2-3 σκαμπηλια στο κωλαρακι της και αφου συνεχιζε να λεει "σκισε με δυνατα κλπ" μετα από λιγο τελειωσα.Στο δωματιο δεν εκατσα πανω από 7 λεπτα.Η Μαρια εχει βελτιώσει το γαμησι της και το εχει κανει pse στυλ εν αντιθεση με παλια αλλα επισης θελει ο πελατης να τελειωνει εντος 8-9 λεπτων.Αυτο παρατηρησα απ την συνευρεση μου μαζι της ότι με τον τροπο της δεν σε αφηνει για παραπανω και αν το πραξεις πιστευω και ξεπεράσεις το 9λεπτο τοτε μαλλον θα σου πει καμια ατακα και θα φας ξενερα.Παντως εγω το ευχαριστηθηκα το γαμησακι μαζι της εστω και αν ηταν μικρο σε διαρκεια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού