Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχθές είχα τραβηχτεί Β.Π...για μια δουλεία...και επέστρεφα με τον ηλεκτρικό...
Βλέποντας τα πουτανάκια-Ελληνάκια/Αλβανάκια κτλ...με σορτσάκια σεληνιάστηκα αν και κουρασμένος...
Αποφάσισα να πάω στο "ερωτικό" Μετάξι/Ντίσνεϋ,να ρίξω ένα γρήγορο και να πάω στο ΔΙΆΟΛΟ....Γλώσσα

Αφού είδα ρομαντικά σκηνικά...όπως ζάκια...πάκια κ'έτσι,ανέβηκα τα σκαλάκια του 19...
Εμφανίστηκε η καύλα με την υπηρεσία...πλήρωσα και μπήκα στο άθλιο δωμάτιο...Ντροπή

Έπλυνα "τημπούτσα" μου στο νιπτήρα με το καλτ,πακιστανικό κρεμοσάπουνο Γλώσσα και περίμενα!
Στο 5λεπτο,ήρθε με χαμόγελο και έπεσε απάνω μου...
Πάλι ρωτούσε αν είμαι παντρεμένος...όπως κάνει σχεδόν με όλους...Σπασίκλας

Έβγαλε το σουτιέν μετά από παρότρυνση μου και έγλυφε το στήθος Γλώσσα και το λαιμό μου Μεγάλο χαμόγελο
Είχα ήδη καύλες και δεν ήθελα πίπα....παρά μόνο να γλύψω τη μουνάρα της...Έρωτας
Είναι καθαρή,πλένεται πάντα πριν έρθει στο δωμάτιο....και τρελάθηκα στο γλύψιμο...4 λεπτά,μόνο έγλυφα...Γλώσσα
Ένιωσα σαν @Κόμπρας με το μουνόζουμό της,μέσα στο στόμα μου...ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Καπάκι,ιεραποστολικό...με αναστεναγμούς που με έφτιαξαν απίστευτα...
Ο αισθησιασμός βάρεσε κόκκινα/κόφτες...όταν την κοίταζα στα μάτια....Μεγάλο χαμόγελο

2η στάση πισωκολλητό...με αισθησιακό γαμήσι στο παγκάκι του δωματίου,ώστε να βλέπω το θέαμα από τον καθρέπτη...Ναι!
Πόσο να αντέξω ο δόλιος χύστης/μύστης/πόρνος...
Στο τελείωμα δέχτηκε χύσιμο στο μουνί πάντα με προφύλαξη.....ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα


Συμπέρασμα:

Για εμένα το καλύτερο μωρό αυτην την στιγμή...
Αν είσαι καθαρός και δεν κάνεις μαλακίες...περνάς σούπερ με την καύλα...
Το μείον,είναι το άθλιο δωμάτιο...
Η ξεφτίλα η αδύνατη υπηρεσία καλά θα κάνει το ζόμπι...να καθαρίζει λίγο η σάπια...Μαλακία
8 λεπτά γκαμήσι + 4 λεπτά γλυφομούνιασμα = 12 λεπτά,χωρίς ενόχληση...
Αυτά...Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ροδίκα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2015
εχει κατι το ξεχωριστο αυτη η γκομεναΈρωτας.μ αρεσει που απαξιωσες τη πιπα ,ετσι της δειχνεις ποσο πολυ την θες. Σε συγχαιρω για το καλο σου
γουστοΚαπέλο
25 Ιουλίου, 2015
αμα σου κανε κ μια ρουφο-κωλαδα θα σου λεγα οτι εφαγες φουλ προγκραμμα...να τα λεμε αυτα παιδια.Γερο-μύστης
26 Ιουλίου, 2015
@onegeargo,thanks...

@dimmits,δεν είναι η Γιάννα η γλυφοκωλιάστρα...η κορασίδα...Γλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3