Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινη επισκεψη στο Μεταξι για καταθεσουλα Σπασίκλας .Αυτή που ξεχωρισα και δεν ειχε τυχει να την παρω ως τωρα ηταν η Ντιανα στον 2ο οροφο της Κολωνου 30.Μια γλυκια κοπελιτσα με ωραιο μουτρακι,μετριο ανάστημα και καλο σωματακι όχι μοντελε αλλα καλο.Ειχε το μαλλι κοτσο και ηταν σαν κοριτσακι μαθητριουλα που θες να σκισεις Κατσικογάμης .Ετσι εδωσα το 10αρικο και μπηκα στο εξαιρετικο δωματιο του οικου αυτου(είναι καινουργιος λογικο).Μετα από ολιγολεπτη αναμονη εσκασε μυτη το Ντιανακι με χαιρετησε και ηρθε κοντα μου.Εγω ετσι όπως ημουν ορθιος της ορμηξα για μπαλαμουτακι αυτή παραλληλα αφαιρεσε το σουτιεν της και το κυλοτακι και ανταποκριθηκε με γλυψιματα κλπ χουφτώματα.Αυτο συνεχιστηκε και επι του κρεβατιου για κανα δυο λεπτακια από μεριας της μεχρι να γινω τελειως καγκελο.Εκανε και ένα ψευτοισπανικο.Αφου εβαλε καποτα αρχισε να με πιπωνει με σταση στο πλαι μου ετσι ώστε και να βλεπω καλα τι κανει αλλα και να πιανω ότι μπορω.Οταν με πιπωνε της ειχα πιασει το κοτσιδακι Ναι!Ναι! .Η πιπα σχετικα καλη χωρις ενασχοληση με μπαλες κλπ αλλα οκ.Καποια στιγμη την εκοψα για να μην εχουμε τιποτα προωρω και την εβαλα ιεραποστολικα για να αρχισει το σεξ.Στο ιεραποστολικο είναι για gfe φαση.Βγαζει αναστεναγμούς,δεχεται φιλακια στο λαιμο και στα βυζάκια της και αν ζεσταθεί το κλιμα ανταποκρίνεται και αυτή σε λογικα πλαισια(τουλάχιστον με μενα).Γλωσσοφιλα κλπ δεν επεξαν με μενα δεν ξερω αν δινει γενικα παντως δεν μου εδωσε τετοια εντυπωση(ούτως η άλλος δεν τα κυνηγαω από μεριας μου).Τεσπα η ολη πραξη αρχισε και τελειωσε σε αυτή την σταση μεχρι που τελειωσα.Αυτη δεν τραβηχτηκε καθολου μεχρι να στραγγιξω και αυτό είναι στα θετικα.Για μενα για νορμαλ gfe πραγματα εγκρινεται για μια-δυο φορες Καπέλο .Αυτά καλα βολια Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού