Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καλησπερα...ειχα πει στην προηγουμενη κριτικη μου οτι επομενος στοχος ειναι η βικυ απο Μ.Α...να λοιπον που περασα...
την κριτική αυτή ΔΕΝ την παρουσιάζω σε καμία περίπτωση για να μαυρισω την κοπελα...ισα ισα που παιζει να ισχυει οτι δεν παρουσιαζουν σε ολους τις ιδιες υπηρεσιες...απλα με εμενα ηταν λιιιιγο κατω απο το μετριο οσων αφορα της υπηρεσιες και με τρομερα εμφανη την διαθεση της "αντε αντε να τελειωνεις να παω στον επομενο"

εγω λοιπον σπανια αργω να τελειωσω...σχεδον παντα τελειωνω φυσιολογικα..στον φυσιολογικο χρονο...εδω λοιπον εγινε το εξης...μπαινει μεσα η κοπελα γεια κλπ εκανε καποια γλυψυματα προκατακτηκα και πιπα...αρκετης διαρκειας...προσπαθησα να την σταματησω εκεινη εκει συνεχιζε...ισως και να κανω λαθος αλλα μπορει συμφωνα με τα επομενα που ακολουθησαν ισως προσπαθησε να με τελειωσει στην πιπα Η" να με φτασει τουλαχιστον σε σταδιο να τελειωσω...τεσπα αφου την σταματησα...σταση πισωκολλητο...που η σταση της δεν ηταν και η καλυτερη δυνατη...μετα απο 1-2 λεπτα την γυριζω σε ιεραποστολικο οπου ειχε ανειξει τεεερμα τα ποδιααα..και εγω δεεεεν ενιωθααα τιποταααααα χαχαχαχαχα ...εγω συνηθως σε αυτη τη σταση τελειωνω...αυτο ειναι το μοτιβο μου γενικα..απλα για να τελειωσω πρεπει να και νιωθω ετσι?

την κανω να με τελειωσει στην πιπα...και εκει που εκλαψα(απο μεσα μου Χεχε!) ειναι που αρχισε και ελεγε κατι διαφορα στην γλωσσα της...χαχαχαχαχαχαχα κλαμα μιλαμε...αντε να τελειωσω μετα...τεσπα με τελειωσε στην πιπα...και αυτο ηταν...αμεσως βγηκε εξω ουτε καν πηγε στον νυπτιρα απλα πεταξε ενα γεια...χαχαχα

ενταξει απλά πηγα για ενα χαλαρο ξεφορτωμα ουτε τσαντισμενος εφυγα αφου τελειωσα...ουτε ειχα και μεγαλες βλεψεις μιας και 10ρικο ειναι αυτο..αλλα ειπαμε Χεχε! χαχαχα ειχε το χαβαλε του τουλαχιστον...

σε γενικες αποψεις...ισως 1-2 βαθμους κατω απο το μεσο ορο..μετρια πραγματα πολυ...

(τσατσα δεν ενοχλησε-μιας και οταν αρχηζε η βικυ τα ''ρωσικα'' της (χαχαχαχα) ειχανε περασει 7-8 λεπτα)
τελειωσα στην ωρα μου δηλαδη..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
dreamtraveller
Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
11
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2015
δεν ξερω γιατι εβγαλε τετοια ημερομηνια Γλώσσα επισκεψη 19/07/2015
ΥΓ δεν ειπα περιγραφη βικυς... 1.70 καρε μαλλι μπαμπατσικη στηθος 2-2.5σαρι πεσμενο σωμα με πιασηματα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1