Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...κάποιες διαταραχές επαναπόλωσης του οργαστικού αντανακλαστικού με κρατούσαν μακρια απο παράξενες ηδονιστικές πρακτικές , αλλά σιγά-σιγά ξαναπατάω το πονεμένο μου πόδι και έτσι η προοπτική δι-ηδονισμού αποτέλεσε άκρως δελεαστική επιλογή...
...τα αντικείμενα παράτριψης ήταν 2 ώριμα καμπυλώδη σαρκία η Αναστασία και η Μαρία
και για λόγους συντομίας θα τις αποκαλώ με το αρχικό γράμμα του ονοματός τους...
...μαστολειχική λαγνεία της Α ενώ η Μ έλειχε αργά το πέος μου , οι θηλές και οι μαστικές συσσωρεύσεις της Α αποφρασσαν τον στοματοφαρυγγά μου και η Μ επιτάχυνε την πεομάλαξη...
...ύστερα οι ρόλοι αναστράφηκαν με την Μ. να μου προσφέρει μαστολειχική ικανοποίηση ενώ η Α πεολειχική...
...ιππασία επι του πέους της Μ. με απτική μαστογλουτιαία θωπεία της Α. και στη συνέχεια κυνική στάση της Α. με μένα να την οπισθοκρούω ενώ παράλληλα να λείχω την Μ. , μέχρι το υγρό να εκχυθεί...
...αυτομάτως μια τάση φυγής με κυρίευσε , και αφού ενέδωσα στις αποδραστικές ενορμήσεις μου , ένιωσα το συνουσιοπιοειδές να επιδρά ευφοριστικά πάνω μου , ενώ αγνάντευα τον έκπτωτο άγγελο της μεταξένιας πλατείας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2015
Double kick ! ! !
Καπέλο
19 Ιουλίου, 2015
Η Μαρία είναι η Ρωσίδα με την μεγάλη ελιά στο μπούτι;
20 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η μαρία είναι ρωσσίδα γκιλφ μελαγχροινή η οποία ίππευσε επι του πέους μου , οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω σ'αυτό που με ρωτάς Χαμόγελο

Καπέλο
20 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστος.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4