Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη κυριακη πρωινη βαρδια. κοπελλες 2 νικη και συλβια. αν και η συλβια μου εκανε κλικ λογω της ευγενικης και αριστοκρατικης αυρας που απεπνεε, εν τουτοις διαλεξα την νικη επειδη μου αρεσε περισσοτερο. η νικη ειναι 45αρα ξανθια, καλοδιατηρημενη, με ορατα τα σημαδια χαλαρωσης στο σωμα της,και με καλο (για την ηλικια της) στηθος και κολο. μπηκα, φρεσκαριστηκα και περιμενα. μπηκε σιφουνας, αφησε το προφυλακτικο στο κομοδινο, γδυθηκε και αρχισε τις περιπτυξεις και τα γλυψιματα στο σωμα.. φιλια δεν ξερω αν δινει (δεν επεδιωξα)και βαζοντας το προφυλακτικο αρχισε το στοματικο. μα τι στοματικο!!!. λες και ειχαμε παρει φωτια και επρεπε να φυγουμε..γρηγορο, μηχανικο, σαν ραπτομηχανη και ατεχνο. καποια στιγμη με πονουσε απο την γρηγορη κινηση και της ειπα να σταματησει για να παμε στο σεξ..αλλη βιασυνη εκει!!.. και ελα μωρο μου, και παμε μωρο μου και ψευτο αχ και βαχ και γενικως ξενερωμα..την ευχαριστησα και της ειπα να φυγει γιατι ημουν κουρασμενος και δεν θα συνεχιζα..αμεσως , σφαιρα, σηκωθηκε και εφυγε..κριμα γιατι πιστευα οτι οι μιλφαρες αποδιδουν καλυτερα..αλλο 1 χαμενο 20αρικο...επρεπε να προσεξω ιδιαιτερα οταν ο dude στις ρεαλιστικοτατες περιγραφες του την ονομαζει "φολα"...τελικα ετσι ηταν...παμε για αλλα...καλα να ειμαστε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Νίκη
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.207
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού