Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την νεαρη Μολδαβη ομορφουλα Ροδικα την ειχε παρει φιλος πριν καμια εβδομαδα με καλες εντυπώσεις ετσι ηταν στα υποψιν να τιμηθεί και από μενα με την πρωτη ευκαιρια.Αυτο εγινε σε χθεσινη επισκεψη μου στο Μεταξουργειο.Βρηκα 2-3 στοχους που ηθελα να τιμησω και επελεξα την Ροδικα για αυτή την καταθεση.Ανεβηκα τα σκαλια που οδηγουν στον οροφο του 19 της Ιασωνος και η τσα2 ανεφερε ότι η κοπελα ηταν δωματιο να περιμενουμε κλπ.Τα δωματια ηταν όλα γεματα.Μετα από λιγο βγηκε και η μικρη μας χαιρετησε και πηγε στο κουζινακι.Εγω εβγαλα το δεκαρικο απ την τσεπη και μπηκα στο δωματιο που μολις αδειασε.Καλο και καθαρο σε γενικες γραμμες χωρις περιεργες οσμες.Μετα από λιγο ηρθε και η μικρη Ροδικα.Εμφανιση Ροδικας-μακρυ πλατινε μαλλι,ωραιο σωματακι,μικρο βυζακι.Μια σχετικα ομορφη κοπελιτσα που για ένα δεκαρικο την παιρνεις Κατσικογάμης .Με χαιρετησε με χαμογελο και πλησιασε στην ακρη του κρεβατιου οπου εβγαλε το στρινγκ της.Εκει με ρωτησε"ποσο χρονο είμαι αν είμαι παντρεμενος κλπ" .Προφανως από ότι καταλαβα Ελληνικα δεν καλοξερει απλα εχει μαθει 4-5 ατακες/ερωτήσεις τις οποιες και λεει ετσι για να σπασει ο παγος με τον πελατη.Τεσπα στα του αγωνα τωρα προκαταρκτικα εκανε γλυφωντας/δαγκωνοντας μου τις ρογες, την κοιλια κλπ ενώ παραλληλα επαιζε τον πουτσο μου μεχρι να σηκωθεί.Οταν σηκωθηκε καλα εφαρμοσε καποτα και αφου πρωτα με ρωτησε"θελεις τσιμπουκι?" και πηρε καταφατικη απαντηση φυσικα αρχισε το πνευστο.Ηταν σχετικα ερασιτεχνικο και με δοντι αλλα το εχωνε αρκετα βαθεια στο στομα της και μαλιστα εκανε και κατι απότομες καταπωσεις που εβρισκαν πατο(λιγο αγαρμπες μεν αλλα καβλωτικες) Ναι! .Αφου τελειωσε με την πιπα με καβαλησε.Εκει της επισημανα να βγαλει το σουτιεν το οποιο δεν ειχε αφαιρεσει μεχρι στιγμης αντ'αυτου απλα το παραμερησε για να εμφανιστουν δυο μικρα βυζάκια νεανικα.Η καβαλα της ηταν μικρης διαρκειας και ειχε παρει μια περιεργη σταση καπως πλαγια με το ένα ποδι κοντρα και το άλλο να δινει το ρυθμο.Αφου κουραστηκε γρηγορα όπως ειπα και πιο πριν ξεκαβαλλησε και την καβαλησα εγω.Στο ιεραποστολικο εβγαζε καποια επιφωνήματα "ηδονης" αχ και βαχ αλλα αυτά ηταν ολη και ολη η συμμετοχη που ειχε στην ουσια.Δεν ανταποκριθηκε σε φιλακια από μερους μου στο λαιμο της στα μαγουλα κλπ και γενικα ειχε ένα παθητικο ρολο.Μου εδωσε την εντυπωση ότι είναι καπως απομακρη/ντροπαλη Χμμμ; .Τελος παντων με αυτά και μ'αυτα η συνεδρια εφτασε στο τελος.Με ευχαριστησε και αποχωρησε απ το δωματιο.
Σε γενικες γραμμες δεν μπορω να πω ότι κλαιω το δεκαρικο σε καμια περιπτωση αλλα σιγουρα η Ροδικα δεν μου εδωσε κατι το σπεσιαλ ώστε να θελω να ξαναπερασω μαζι της.Πιστευω μια φορα για μενα είναι αρκετη παμε γι'αλλα Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ροδίκα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού