Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ιονέλα είναι γύρω στο 1.68-1.70 ίσως και λιγο ποιό κάτω. Μαυρισμένη, ξανθιά με τατουάζ στο σώμα, αρκετά χαλαρό μικρό βυζί και με μία πρώτη ματιά, ωραίο σε γενικές γραμμές σωμα και πόδια. Κάνει ένα αδιάφορο σαλονάριμσα και πάντα χωρίς να φοράει τίποτα επάνω της. Βάλε και κάνα ωραίο εσώρουχο να ανάψεις τον πελάτη. Άμα τα δείχνεις όλα φόρα παρτίδα δέν έχει νόημα.

Η είσοδος μου στο δωμάτιο έγινε καθαρά για δύο λόγους: 1) η κοπέλα έκανε πρωκτικό 2) με έπεισε η τσατσα ότ επρόκειτο για το ποιό βαθύ λαρύγγι και το ποιό στενό κώλο και ότι όσοι περνάνε με την κοπέλα λένε τα καλύτερα.

Στα ενδότερα λοιπόν η κοπέλα έδειχνε να μήν έχει καμία διάθεση για αυτό που κάνει και δέν μίλαγε ιδιαίτερα άρα μάπα "social time" όπως επίσης μάπα και τα καλύτερα που λένε για την κοπέλα αφού στο site έχει άσχημες κριτικές. Money Mouth
H πίπα ήταν αρκετά αισθησιακή αλλά χωρίς καθόλου deepthroat ακόμα και μετά απο προτροπή δική μου και προσπάθεια δική της, άρα τρελή μούφα και το βαθύ λαρίγγι. Λύπη Θυμός
Τα πόδια της δέν μπορώ να πώ πως ήταν και απο τα ποιό ξυρισμένα που έχω πιάσει.
Τουλάχιστον το μουνί της ήταν εντελώς ξυρισμένο και ο κώλος δέν είχε καθόλου μυρωδιά.
Τα κωλομέρια της χαλαρά όπως και το υπόλοιπο σώμα. Στα 4 όταν την έπαιρνα απο κώλο στεκόταν έτσι ωστε να μήν μπορω να διεισδύσω καλά μέσα της και όταν προσπαθούσα να της τον καρφώσω τραβιόταν. Η πίσω τρύπα δέν μπορώ να πώ οτι ήταν στενή αντιθέτος η μπροστινή τρύπα μου φάνηκε ποιό στενή!! Συμετοχή καθόλη την διάρκεια της πράξης δέν υπήρχε καθόλου απο την κοπέλα!!
Μάλιστα όταν την έπαιρνα ιεραποστολικά είχε γυρήσει το κεφάλι της απο την άλλη και ούτε που κοίταζε.
Όταν τελείωσα σηκώθηκε και έφυγε σε χρόνο dt.
Στο τέλος με ρώτησε η τσατσα πώς πέρασα και όταν της είπα "ετσι κετσι" μου έκανε λές και έμενε έκπλητη με αυτά που άκουγε. Θυμός
Την συγκεκριμένη τσατσά δέν παίζει να την εμπιστευτώ ξανά την ομορφότερη γυναίκα στον κόσμο να φέρει γιατί την έχω ξαναπατήσει με άλλη πουτάνα που προμοτάριζε.
Ήταν μία εντελώς αποτυχημένη συνάντηση που δέν πρόκειτε να επαναληφθεί. Κρίμα το 20άρικο. Πάμε γ'άλλα.
Υ.Σ. όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι..
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
Υπηρεσίες
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2015
Μια μελαμψή με τσιμπουκόχειλα που δούλευε παλιά στο Φυλής 71 ισόγειο, Έλενη-Ιονέλα;
Ξυνό το καρπούζι.Φόλα. Την είχα πηδήξει εκεί με τσατσά μία που διαλαλούσε και έπλεκε πατάτες-ιστορίες για το πόσο καλή είναι η Ελένη-Ιονέλα.Παρεμπιπτόντως και η τσατσά είχε τσιμπουκόχειλα.
S
stratos26
11 Ιουλίου, 2015
Μα καλα ,καθεσαι κι εσυ και πιστεύεις τα φούμαρα της Εύας,ευλογημένε ?
11 Ιουλίου, 2015
Ε μα φυσικά, οι τσατσάδες προμοτάρουν εκείνες που μένουν λιγάκι πίσω. Τα καλά δεν χρειάζονται προμόσιον Ναι!Ναι!ΓαμήσουΈρωταςΧμμμ;Κουλ
11 Ιουλίου, 2015
Μια Ρουμάνα είναι η τύπισσα και μελαμψη. Τωρα για τα τσιμπουκόχειλα θα σε γελάσω. Χαμόγελο
Την είχα παρατηρήσει πολλές φορές και πάντα η τσατσά έλεγε τα καλύτερα γι'αυτήν. Εντωμεταξύ στις βόλτες που έκανα, πάντα είχε συναγωνιστές στα δωμάτια και λέω λές να είναι τόσο καλή? Χμμμ;
Και νά που την πάτησα.. Money Mouth
11 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, θέλει διάβασμα και κρίση για να επιλέξουμε τι θα διαβάζουμε και σε ποια θα πάμε.
S
stratos26
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5