Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Άντζελα είναι μία στρουμπουλή με άσπρο δέρμα μελαχροινή Ρουμάνα 24 ετών. Το τελευταίο δεν το πολυπίστεψα γιατί δεν μπορώ να πιστέψω πως μία κοπέλα αυτής της ηλικίας έχει τόση χαλαρότητα στο σώμα. Πεσμένα βυζιά σαν ξεφούσκωτα σακιά, μικρά, το χειρότερο είδος για χοντρή. δηλαδή το λιπός κατανέμεται τελείως στα λάθος σημεία. Αντί για στήθος και περιφέρεια κατευθείαν στα πατσόκοιλα και σε χοντρά μπούτια, χοντρές γάμπες και χαλαρότητα στα μπράτσα. Ακόμα και για τα δικά μου γούστα ήταν πρόκληση. Πάντως μία ανώμαλη διέγερση μου ήρθε. Ίσως επειδή έμοιαζε στο πρόσωπο με την Παναρίτη που τη γουστάρω. Μου έκανε ένα αδιάφορο τσιμπούκι και λίγα φιλάκια στο σώμα και μετά την έβαλα ιεραποστολικά. Η συμμετοχή της τυπική αλλά εμένα κάτι με κάβλωνε και της έδινα φιλάκια στο λαιμό και τα μάγουλα. Κάβλωσε και αυτή και άφηνε βογγητά ευχαρίστησης και έτσι έχυσα όμορφα. Της έδωσα μερικά ρομαντικά φιλάκια στο λαιμό ακόμα και μετά αποχώρησε. Με κοίταγε κάπως απορημένα μη μπορώντας να πιστέψει πως τη γούσταρα τόσο ενώ ήξερε ότι είναι μπαζόλα. Για μία φορά ακόμα επιβεβαιώθηκε ότι οι άντρες είμαστε ανώμαλοι.Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2015
Ορθότατη η αναφορά στα περι ανωμαλίας ανδρών .
ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΑΣ .
11 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΤΙΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΜΑΡΙ ΜΑΣ!
Εύγε Πρύτανη!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2