Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τέλη απογευματινής βάρδιας και μπαίνω στο τσαρδί αυτό. Η κοπέλα κάνει απλό πρόγραμμα αλλά σε συνδυασμό με την ωραία εμφάνιση της και το καθαρό μαγαζί με έκαναν να μπω ...

Γδύνομαι και περιμένω όρθιος το κορίτσι. Μπαίνει μέσα και λέμε δυο κουβέντες, εγώ στα όρθια της φίλαγα τα μαστάρια και χούφτωνα τα κωλομέρια της. Ενώ πάνω να κάτσω και της βγάζω το βρακί ...

Έρχεται από πάνω μου και αρχίζω να την ξανά φιλάω ενώ αυτή μετά μου έκανα κάτι σαν Ισπανικό και άρχιζε να με φιλάει και να με δαγκώνει στις ρόγες μου ... έιχα γίνει καλά και μου περάνει καπότα ... Άψογο τσιμπούκι για πιτσιρίκα ... το κρατούσε από την βάση και πότε βαθιά και πότε έπαιζε με την γλώσσα της παράλληλα επιφωνήματα ενώ σε κάποιες φάσεις μου χάιδευε τα αρχίδια και λίγο πιο κάτω από αυτά ... σε κάποιες στιγμές επίσης με χάιδευε στα μπούτια ... παραλίγο να τελειώσα ...

την βάζω στα τέσσερα όπου είχε πιάσει το μαξιλάρι και την γάμαγα ενώ αυτή σα να είχε μπει μέσα στο μαξιλάρι το πρόσωπο της Ναι! δεν την άκουγα καθόλου, ενώ η στάση αυτή ήταν σταθερή καθώς το ένα της πόδι είχε γατζοθεί στο δικό μου ...

τελευταία στάση κανονική, εκεί έβγαζε αναστεναγμούς και με χάιδευε στην μέση την είχα για αρκετά λεπτά στο έτσι όπου με το ζόρι την έχυσα μέσα της ...

με χαιρετά και φεύγει ... της είπα για το πότε θα είναι έτοιμη η ντουζιέρα και μου απάντησε όταν μαζέψουν λεφτά!!

Θα μου μείνει το τσιμπούκι της που για πιτσιρίκα ήταν πολύ καλό ... το γαμήσι της τίποτε το σπουδαίο Καπέλο αν την ξανά τιμήσω θα τελειώσω με τσιμπούκι Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού