Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...λίγο ο πυρετός , λίγο ο κοινωνικός εγκλωβισμός , έμεινα μερικές μέρες εκτός ηδονισμού και έτσι με μεγάλη απόλαυση βρέθηκα και πάλι να ρεμβάζω στην πιάτσα, ρουφώντας με ρόζ καλαμάκι την κρύα φρεντάρα...
...στην συνέχεια βρέθηκα σ'ένα πολύ όμορφο (πολύ πάνω απο τα μεταξένια στάνταρ) δωμάτιο , περιμένοντας την Αννούλα , μια αρκετά όμορφη νεαρή ξανθιά κοπέλα με πολύ ωραίο λεπτό σώμα και ικανοποιητικού όγκου και σχήματος μαστούς , ομοίως και γλουτούς.
η παράτριψη ήταν μια αλληλοδιαδοχή: προκαταρκτικών σωματο-σωματικών επαφών-->πεολειχίας με περινεοανάτριψη--> φιλιά σε όλο το υπέροχο σώμα της συμπεριλαμβανομένου και του τριχωτού του εφηβαιου της-->ιεραποστολική πεοκολποπαράτριψη--> κυνική πεοκολπόκρουση μέχρι την σπερματέγχυση.
βγαίνοντας την είδα να φλερτάρει στο σαλόνι έναν κοντό κοιλαρά κούρδο με πλαστικές σαγιονάρες και αμέσως ένα ρομαντικό κύμα ευφοριστικών ουσιών άδρευσε μαλακά τον εγκέφαλό μου ζωγραφίζοντας ένα μειδίαμα στο πρόσωπό μου καθώς βημάτιζα το μεταξένιο πλακόστρωτο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2015
μάλλον είναι άδικο το 6άρι στη συμμετοχή , της βάζω ένα 7 για να είμαι πιο δίκαιος Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1