Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Έχοντας ένα 10€ για σκότωμα πέρασα με Ελένη κοντύλω...Κολωνού 30-2ος όροφος...Γαμήσου
Μεσημέρι επίσκεψη στο τσαρδί...για να την σκίσω λίγο.
....πέρασα δωμάτιο...και σε 2-3 λεπτά έφτασε...

Της είπα για 69 και μου έριξε άκυρο -"Δεν κάνω" λέει...
(τρελό ψέμα,με άφηνε αλλιώς δεν θα πέρναγα μαζί της Ματάκι )
-"Γκξέρεις πόσα πελάτες έχω τη μέρα" ; "Που να τυμάμαι"...συνέχισε...Μαλακία
Σιγά μωρή γκαμούζα*...ποια είσαι η Bar Rafaeli? Εμμμμ

Την έβαλα να μου ρουφήξει όρθια την πούτσα για να την βλέπω...και πιο πολύ μου τον έπαιζε - κλασική πουστιά κορασίδας Θυμός -...
Μετά από λίγο μου καβάλησε τον πούτσο...έχοντας ήδη 1 λίτρο κρέμα στο μουνί της...Κεφάλι σε τοίχο!
Καμία τριβή...
2η στάση ιεραποστολικό....όπου κοίταζε το ταβάνι...το παράθυρο και σκεφτόταν μάλλον τι σουβλάκι θα φάει!

-"Όλα ΟΚ"; της λέω...
-Nα τελειώνεις",απάντησε...
Το πολύ 5 λεπτά,να είχα στο δωμάτιο....ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

3η στάση "πισΑκολλητό"...με μένα να την γαμάω δυνατά,για εκδίκηση..."μέχρι που έχυσα στο μουνί της στο τελείωμα με καπότα,πάντα με προφύλαξη"...Γλώσσα

Τραβήχτηκε...γρήγορα....και έφυγε...


Συμπέρασμα:

Άχρηστο πλάσμα πλέον να πάει στο διάολο...
Μαύρο από εμένα,τέλος οι μαλακίες...Γαμήσου
Και δεν με νοιάζει αν δεν ήταν στη μέρα της κ.τ.λ.
Στα αρχιδια μου αν δεν ήταν.
Να πάει στην χώρα της αν δεν της αρέσει...να καθαρίζει γέρους και σκάλες...Γερο-μύστης
Η τσα2 προς τμήν της δεν ενόχλησε...άρα όλη η "λέζα" πάει πάνω στην καθυστερημένη κορασίδα...
Μαύρο + κόκκινη κάρτα από εμένα!
Ανδριάνα μόνο σε αυτόν τον οίκο πλέον στον 1ο όροφο,που τιμά πάντα τα πορνο-€€€ της...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2015
Καλη φαση.Λεω να δοκιμασω απο βδομαδα !
K
Kapsonis19891989
08 Ιουλίου, 2015
Λυπηρό,γιατί είναι από τις καλές μου επιλογές.Ίσως τις έχει επηρεάσει το όλο κλίμα και δεν έχουν καλή ψυχική διάθεση για να αποδώσουν όπως πρέπει.Άποψή μου,όλοι και όλες έχουμε τις κακές μας στιγμές στα προσωπικά μας και στην εργασία μας,και θέλουμε και τη δεύτερή μας ευκαρία.Ας μην αφορίζουμε τόσο εύκολα για μια άτυχη στιγμή,λίγο ψυχραιμία χρειάζεται απ'όλους μας!
08 Ιουλίου, 2015
@Επιρρεπής,περίμενα παρέμβαση σου...και όχι δεν υπάρχει 2η ευκαιρία σε καμία πλέον!
Στους Πακιστανούς κάθονται "σούζα"...
Ρε ούστ...Γερο-μύστης
08 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυστυχώς αυτοί είναι οι κύριοι χρηματοδότες τους,και ως γνωστόν το χρήμα καθορίζει συνειδήσεις και συμπεριφορές από αρχαιοτάτων χρόνων... Μόλις επιστρέψω θα κάνω μια αυτοψία και θα ακολουθήσω το παράδειγμά σου,δηλαδή τον νόμο της μηδενικής ανοχής...
09 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Mαυρο στην ξεπέτα!Θυμός
16 Ιουλίου, 2015
Μου κανει εντυπωση να διαβαζω τετοια πραγματα γιατι ηξερα οτι γενικα οι πελατες δεν εχουν παραπονο απο την ελενα, και εγω, στις 40 φορες που την εχω παρει, ουτε την μιση δεν με χαλασε. τι να πεις, αλλαζουν οι καιροι !
17 Ιουλίου, 2015
Πέρασα σήμερα να τη δοκιμάσω μετά από την απογοητευτική εικόνα της κριτικής.Δεν εντόπισα κάποια σημαντική διαφορά στη συμπεριφορά σε σχέση με λίγον καιρό πριν,ίσως κάποια κούραση,δεν αρνήθηκε να τη γλείψω,αλλά δεν μού έκανε αίσθηση λόγω υπερβολικής ποσότητας κρέμας και το σταμάτησα αμέσως,όπως και στο γαμήσι δεν ένοιωθα τίποτα... Τι να κάνουμε,με τόσον κόσμο να τη γαμάει,αναγκαίο κακό...
17 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ ούτε δωρεάν,δεν την ξαναγαμάω...ήδη βρήκα νέα στανταράκια...Γερο-μύστης
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8