Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ασεβής προς την Θεοτόκο δέν ειμαι .
ΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ .

Αλλά , αλλά λέγω αυτο το γαμημένο μεταλλαγμένο γονίδιο της ανωμαλίας για περίεργες σωματοτυπικά
πουτάνες με κατατρώει.
Πρίν απο τις 4/7 ειχα χτυπήσει 3 φορές μια την Μαρια Ιασωνος 36, μία την μελαχρινή Ιάσωνος 1 οροφος ,αυτην με το χνουδι στο ανω χείλος ( μμμμμ......ετσι κι ετσι) κι αλλη μια στο ως άνω ντέλο πρωι ενα ματούρ κοκκινομάλικο ....κι αυτο οκ.
Λογω ομως που ειχα 50άρικο απο το ΑΤΜ ειπα να το χαλασω Σάββατο βράδυ.
Εβραζα ολοκληρος........η προπόνηση μου ειχε τσιγκλίσει την τεστοστερόνη αρκετα.
"Ελεύθερος" απο το μάτι του βούδα και φρεσκοσενιαρισμένος αριβάρισα στην ΑΔΕΙΑ Κολωνου.
Μιλάμε για παγωμάρα παντου .
Ο καλύτερος σύμμαχος είπα. Κεσάτια στα ντέλα τεμενάδες θα κάνουν οι ευσυνείδητες τάνες.
Σκάω στο όροφο βγαίνει μιά καύλα τσατσά ξανθιά (ώ ρε πούστη μου λέω !!!!) ανακοινώνει το πρόγραμμα
και βγαίνει ο Σιβηριανός ξυλοκόπος . . .
- ΩΩΩ ΕΣΥ !!!!!!!! αναφωνεί .
Δέν λέω τίποτε μπαίνω στο πρώτο αριστερα , φρεσκοβαμένο και με πολλες κουρτίνες να καλύπτουν τις ατέλειες.
Γυμνός και ξάπλα στα καθαρά σεντόνια αναμένω τον κωδικό : Τζούλια
Αισθανόμουν σαν πρακτορας της KGB που είναι "δόλωμα" στα χέρια μιας υπέρβαρης ( μιλάμε για 120 κιλα) ακολούθου ξένης πρεσβείας ......
Ανοιγει η πόρτα και μπαίνει μέσα το "μωρό" κάνοντας μια καρτουνίστικη κίνηση του Κάτς με τα χέρια στην (ας πούμε) μέση της .
ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ? Ε ? ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ?
Ευτυχώς ηταν αστεία η εκφραση και δεν τρόμαξα .
Ανεβαίνει στο κρεβάτι προσπαθω για ενα γονατιστο τρυφερό εναγκαλισμό αλλα λογω ογκου
πετυχαίνει κατα το ημισυ (!) .
Για να ξεμπερδεύω της ζηταω να ξαπλώσει .
Πέφτω κατω και ξεκινάω ενα τρυφερό γκομενικό γλειφομούνι μεχρι να ελθει το τέλος ........
Εγλειψα λίγο το στηθος που το μάζευε με τα χέρια της να μου το χωσει στην μούρη .
Ταυτόχρονα βρίσκω τον εαυτό μου να τρίβω το παπαρι μου στην τεραστια μουνάρα της ....γυμνο .
Αμέσως οι "αναστολείς" ασφαλείας του εγκεφάλου απενεργοποιήθηκαν !
Ενας καλός πράκτωρ εχει ιερή αποστολή να αποσπάσει τα μυστικά απο τον (νοητώς) εχθρός παση θυσία
και δυνάμη !
Ξανακατεβαίνω να γλείψω τα υγρα που ετρεχαν .......
Αυτο ήταν ! Ο εχθρός έπεσε λέω (τρομάρα μου) .
Ανεβαίνω παλι , το τριβω και δοκιμάζω να το βάλω .
Δεχθηκε αδιαμαρτύρητα τον ρομαντισμό μου . . . .
Μπήκα μια δυο φορές ξανανεβοκατέβηκα 2-3 φορες ....ξάπλωσα και με περιποιήθηκε δεόντως παντού.
-Θα το βάλουμε ρώτησα ....αθώα ! (οι αναστολείς οφ) .
Δέν μου απάντησε .......
Ηλθε αργα σχεδόν σαγηνευτικα ως άλλη Μάτα Χάρι , το πιασε και τόβαλε απαλά μεσα της ....
Το να τελειώσει ΚΑΙ κολπικά , ηταν μονόδρομος γι αυτήν.
Σ' αυτή την στάση τελείωσα κι εγώ ...... εβγαλα δλδ σπέρμα για να αναπληρωθεί ο πληθυσμός σε
Χιροσίμα-Ναγκασάκι .
Είπαμε τα "οικογενειακά" της/μου παίρνοντας διαβεβαίωση για τα του ιατρού της κι εφυγα σφαίρα για το σπίτι να απολυμάνω (δέν το ειχα μαζι το μπεταντίν)
και επέστρεψα στο Μ. Αλεξάνδρου 15 για να πάρω ενα αδιαφορο γκράνυ 55+ .
Η βαθμολογία ειναι όντως υψηλή διοτι : Ηταν καθαρο το δωμάτιο/σεντόνια , η όμορφη τσατσα δεν ενόχλησε , β Τζούλια μου έκανε τα γούστα και με το παραΠΑΝΩ ..... παρκινγκ με μοτό οπότε το 5άρι στην εμφάνιση τού κοριτσιού μπήκε για να κατέβει ο μ.ο .

Ο τίτλος παραπέμπει σε εναν παρακλητικό κανόνα για την εικόνα της Παναγίας της Οδηγήτριας .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Πρυτανης
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3.321
Πόντοι:
1.431
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimlaura, amjik

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2015
Απορω πως μπήκε η ημερομηνία !
4/7/2015 Σάββατο βραδυ 23: 07 έγινε η επίσκεψη
08 Ιουλίου, 2015
Μη μασας, εγω καιρο τωρα μονο ακαποτα παιρνω τη Τζουλια και οι εξετασεις μου οκ! Απο τους κορυφαιους κρεμπιεδες!
08 Ιουλίου, 2015
Το έχω πάθει και εγώ.
Πρέπει να γράφεις 04-07-2015 και όχι 04/07/2015.
Φαίνεται τις πλάγιες γραμμές δεν τις αναγνωρίζει
το σύστημα.
08 Ιουλίου, 2015
Κυριε Πρυτανη προσκυνω ταπειναΠροσκύνημα Το ειχατε τεραστια αναγκηΝαι! Θα ηταν τιμη μου να σας γνωρισωΚαπέλο
C
COBRA1986
08 Ιουλίου, 2015
Sir COBRA1896 στειλε pm και την βρούμε την άκρια ........
09 Ιουλίου, 2015
Βλαπω απο πρυτανης να προαγεσται σε υπουργος παιδειας αγαπητε μου!! Γερο-μύστης Γερο-μύστης
(Updated: 20 Ιουλίου, 2015) 20 Ιουλίου, 2015
Μετά το μπεταντίν θέλει πετρέλαιο μαύρο, χλωρίνη και επάληψη με διλητήριο για αρουραίους. Μετά θέλει και φώκο για 3 λεπτά !!!Money Mouth
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7