Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά τη δουλειά είπα να δοκιμάσω πρώτη φορά τη Μόνικα. Μαζί της ήταν και μια άλλη κοπέλα η Τάνια την οποία δεν διάλεξα.

Η Μόνικα είναι όπως ακριβώς την έχουν παρουσιάσει οι συναγωνιστές. Πρέπει όμως να έφτιαξε το μαλλί. Μαύρο και ίσιο με αφέλειες μπροστά.

Εν πάσει περιπτώσει μπαίνει μέσα η Μόνικα χαμογελαστή. Ξάπλωσε μου λέει. Πρώτη ξενέρα.

Ξαπλώνω. Αρχίζει να μου χαιδευει το στήθος. Η λέξη διεκπεραιωτικά είναι πολύ φτωχή. Για την ακρίβεια με χάιδευε σαν να σκούπιζε τον πάγκο της κουζίνας, τα τζάμια ή κάτι τέτοιο.

Με ρωτάει αν θέλω πίπα με ή χωρίς προφυλακτικό. Της λέω χωρίς. Αρχίζει να μου παίρνει πίπα. Μετά από είκοσι δευτερόλεπτα μου βάζει προφυλακτικό άνευ λόγου και αιτίας (είχα πλυθεί πιο πριν). Συνεχίζει για άλλα δέκα δευτερόλεπτα.

Με ρωτάει αν θέλω πισοκολλητό. Της λέω πάμε ιεραποστολικά. Μπαίνω μέσα της κολυμπώντας στην κρέμα. Αυτή αμέτοχη.

Όπως είναι φυσικό μου πέφτει. Της λέω να το αφήσουμε. Εκείνη επιμένει να μουν τον παίξει. Βγάζει το προφυλακτικό και αρχίζει να μουν τον παίζει χωρίς να σκουπίσει τα χέρια της (ΦΑΟΥΛ).

Εν πάσει περιπτώσει έχυσα. Μια μιζέρια σκέτη.

Στην έξοδο η τσατσά είχε το θράσος να με ρωτήσει αν ήταν καλή και φυσικά της απάντησα ΟΧΙ μέσα στη μούρη της και έφυγα.

Μεγάλη φόλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
496
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2015
Μαύρο στη ΦΟΛΑ ΘυμόςΘυμόςΘυμός
R
rotakis1
03 Ιουλίου, 2015
Μα τοσο ασχημη ειναι η κατασταση? Ειμαι νεος στα μπουρδελα και στην ηλικια και επεσα με τα μουτρα στο διαβασμα. Απογοητευομαι.Τελικα πρεπει να διαλεγεις και να πηγενεις σε συγκεκριμενες
S
stratos26
03 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
08 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εκτος μπουρδελων δεν ταιριαζης με ολες....ετσι και στα μπου δεν ταιριαζουμε με ολες...οποτε μην απογοητευεσε τυπε!! Υπαρχουν και οι τανες που ειναι με ολους καλες..λιγες ειναι αλλα ειναι αξιες θαυμασμου!Δεν θα ξεχασο παλια μια τανα πολυ καλη με ολους...Της λεω τα καταφερε ο χοντρουλης? Και με αγριοκοιταξε!! Το χαρηκα πολυ,πολυ σωστη!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4