Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λάνα είναι μια μπαμπάτσικη ξανθιά ρωσσίδα, με κρεμαστούς βύζους και σφιχτό σώμα. Μοιάζει λίγο με την Έλενα βασιλικό τσιμπούκι αλλά είναι λίγο πιο ψηλή. Μακρυά από τα στάνταρς μου αλλά κάτι το πολύ ωραίο χαμόγελο και κάποια συστολή και αμηχανία που είδα και κάτι το ολόσωμο fishnet με οδήγησαν στο καθαρό δωμάτιο. Η Λάνα ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου όντας κάπως αμήχανη σαν να ντρεπόταν κάτι που με κάβλωσε ακόμα πιο πολύ. Μου έκανε επίθεση με πινέλο σε όλο μου το σώμα, γλείψιμο προσώπου και αφτιών ενώ εγώ χούφτωνα τα βυζιά της και έτριβα το μουνάκι της πάνω από το εσώρουχο. Το κλίμα ήταν επιθετικό και gfe ταυτόχρονα. Μου έγλειψε τα παπάρια για αρκετή ώρα και φαινόταν να της αρέσει η ενασχόληση αυτή, ίσως γιατί ήθελε να αποφύγει το σεξ. Η πίπα της ήταν πολύ δυνατή αλλά καλή. Αφού είδε ότι δεν αποφεύγεται το σεξ ανέβηκε από πάνω μου και τον έβαλε με δυσκολία στο μουνάκι της. Στην αρχή έδειχνε να ζορίζεται αλλά μετά βρήκλε το ρυθμό της, σφιχταγγαλιαστήκαμε με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα και έτσι με βρήκε το τέλος. Μια πολύ καλή συνεδρία με μια ευχάριστη και ερωτική κοπέλα. Θα ξαναπάω οπωσδήποτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού