Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 127 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο φ40 στοχευμενα μια και ήξερα ότι οι κοπέλες εκεί προσφέρουν φουλ πρόγραμμα, δύο κοπέλες ανακοίνωσε η τσα2 μονικα και Κορίνα η Κορίνα σαλοναρισε αμέσως η Μόνικα στο δωμάτιο περίμενα λίγο, μετα απο λιγο βγήκε και εμφανισιακά μου αρεσε και έδωσα το μπλε και κατευθύνθηκα στο δωματιο. Το δωμάτιο λίγο μικρό το σεντόνι του κρεβατιού δεν μου φάνηκε και πολυ καθαρο είχε κάτι στίγματα πλενομαι λίγο και περιμένω έρχεται η κοπέλα. Εμφάνιση κοπελας Ρουμάνα μελαχροινή κανονικον κιλών και μάλλον έχει κάνει μπάνιο πολύ καθαρή μύριζε σαπούνι. Στα του αγώνα καλή πιπα ακα δεκτικη σε φιλιά, στο σώμα της εγλυψα λίγο το νινι πράγμα που δεν κανω στα δελα αλλά λόγω καθαριότητας της κοπέλας το έκανα,δέχεται εναλλαγές στασεων χωρίς μα και μου και τελος κωλαράκι για λίγο αλλά δεν άντεχα άλλο και ειχα αλλα σχεδια για τελείωμα,βγάζω σκουφάκι και της ζητάω τελειωτικό στο στόμα, συνήθως δεν κανω μου λέει αλλά επεμενα και οκ επειδή ήμουν καθαρός μου είπε τα πήρε στο στομαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοσηκώθηκε τα έφτυσε στο νιπτήρα έκανε γαργάρες ντύθηκε με ευχαριστησε και εφυγε, χρόνος στο δωμάτιο γυρω στο 15 λεπτό η τσα2 δεν ενόχλησε αυτά λίγο προσοχή στην καθαριότητα απο την τσατσα κατά τα άλλα οκ και γαματε πριν μας γαμησει η μερκελ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού