Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σιμονα ειναι Ρουμανα (ετσι δηλωσε) ηλικιας γυρω στα 25 ατακουνωτη γυρω 1.70 χωρις περιττα κιλα, ωραιο κωλο, μικρα βυζακια ανηλικου (ενοιωθα παιδεραστης οταν τα πιπιλισα) κυτταριτιδα/ραγαδες δεν προσεξα να εχει στα επιμαχα σημεια και συμπαθητικο προσωπο.
Μαυρο ισιο μαλλι μεχρι τον ωμο. Συνολικη βαθμολογια 7 C πλας πλας....
Τσατσα: ευγενικη και αμεσως να επιθεωρησει το χωρο, να τον τακτοποιησει μολις βγηκα. 8 C++ & Turbo Pascal...
Χωρος: 8αρι με το σπαθι του. Εφαμιλος στουντιο μπορω να πω. Στρωμενο κρεβατι, στην τσιτα τεντωμενα σεντονια, κλιματισμος ΟΚ, καβλογερος να κρεμασεις τα σκουτια, σαπουνι, μωρομαντηλα εξτρα, κομοδινο, καρεκλα και πλαινος καθρεφτης. Το δαπεδο πλακες μεγαλες σε καλη κατασταση. Φωτισμος ικανοποιητικος, δυσοσμια γιοκ.
Η Σιμονα κανει χρηση χεριου στην ακαπ πιπα αλλα τα νοιωθεις τα χειλη της. Δοντι οχι φυσικα και κατοπιν υποδειξεως εγλυψε τα @@ και τα ρουφηξε σχετικα με πιεση αν και ζητησα παραπανω ζορι!
Προκαταρκτικα δε ζητησα να κανει, αλλα ετσι κι αλλιως σπανια να το ζητησω κυριως ενδιαφερομαι για πιπωμα και τα συναφη...
Το αρχικο πιπωμα διηρκησε σχεδον 2λεπτα εγω ξαπλωμενος κι αυτη στο πλαι και με κοιτουσε κατα διαστηματα. Μοοοοοο.....
Το καριολακι ηθελε να συνεχισει το πιπωμα γιατι μου ζητησε να τη χυσω....

- Οχι, ελα να στον χωσω, κατσε πανω μου...
- Ανεβα εσυ, εγω απο κατω....

Μαλλον αποφευγει το καρεκλατο, ημουν και πρησμενος υπερβολικα, τεσπα δεν αντεδρασα...
Την καβαλησα γυρω στο διλεπτο ενω τη φιλουσα απαλα στο λαιμο λεγοντας της ερωτολογα και καυλωτικα λογια ο,τι μου κατεβαινε στο μυαλο.....
Με χαστουκιζε στα πλαγια και με εσφιγγε επανω της.

- Ελα να σου δωσω το σπερμα μου, ξαπλωσε...
- Μη, δε θελω ποναω...
- Μα δε σου πιανω τα σκουλαρικια, προσεχω, ασε με να σου κραταω το κεφαλακι, θα κουραστεις κουκλα μου....
- Οχι μπορω....
- Ενταξει οπως θες, ρουφα....
Τριψε μου και τον κωλο, ρουφα μεχρι να χυσω.....

Σε κατι λιγοτερο απο εναμισο λεπτο ειχα αδειασει ολη την τεστοστερονη. Συνεχισε να τον ρουφαει οσο εχυνα τον στραγγιξε λιγο και τα εφτυσε στο νιπτηρα.
Επιθετικος πεοθηλασμος οπως η εν λογω ομαδα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Glikoula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού