Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 304 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ύστερα από μεγάλη εξόρμηση σε Γκάζι, Βουνό και Λιοσίων ... κατευθύνομαι στον οίκο 73Α, αφού πρώτα είχα μπει στον απέναντι οίκο που έιχε δυο αξιόλογες περιπτώσεις με φουλ πρόγραμμα (την άλλη φορά θα δοκιμάσω).
Είσοδος που η υπηρεσία μου παρουσιάζει την Μαργαρίτα, μπαίνω στο δωμάτιο που είναι στην είσοδο δίπλα, γδύνομαι, μπαίνω ντουζιέρα και βάζω το honey shampoo στα παπάρια μου ίσα ίσα για την φρεσκάδα. Έρχεται και η Μαργαρίτα η οποία δεν ήταν ιδιαίτερα ομιλητική.

Ξεκινάμε στα γόνατο όπως ήμασταν στο κρεβάτι, αυτή να μου χαιδεύει τα αρχίδια και να με παίζει και εγώ να γλύφω τα μαστάρια της, τον λαιμό της και τα αυτιά της ... η καύλα είχε φτάσει στο κόκκινο, ξαπλνώνω μου περνάει καπότα και ξεκινάει τσιμπούκι με έμφαση στο κεφάλι ενώ εγώ έβαζα δάχτυλο στο μουνί της, την κωλότρυπα της και χούφτωνα και τα βυζιά της.
Στα τέσσερα πρώτα κρατούσα αντίσταση από τα κωλομέρια της και την πήρα σε χαλαρούς ρυθμούς, τελευταία στάση ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου όπου δεν άντεξα με το θέαμα και την έχυσα δυνατά μέσα της ... μου παραπονέθηκε γιατί τελείωσα σχετικά γρήγορα. Κουβέντα για λίγο και τέλος ... ο κόσμος έμπαινε και έβγαινε χωρίς να επισκεφθεί τα δωμάτια, βγαίνω ήταν στο σαλόνι κοπέλα και υπηρεσία και χαιρετάω ...

Υ.Γ η κοπέλα δεν πρέπει να είναι μόνο 26χρ μου κάνει για μεγαλύτερη σε ηλικία ... who cares !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2015
Αν σε πάρει με καλό μάτι η*να το θέσω διαφορετικά,αν αισθανθεί ότι πραγματικά την γουστάρεις μπορείς να περάσεις πολύ καλά
Αν λατρέψεις το κορμί της και το καταλάβει,ειναι σίγουρο ότι θα σε ανταμείψει με την συμμετοχή της αργά η* γρήγορα
Ωραίος spougenas
21 Ιουνίου, 2015
η επιλογή μιας κορασίδας, έχει να κάνει και για το ωραίο σώμα που μπορεί να έχει, οπότε είναι σίγουρο πως θα λατρέψω το σώμα μιας κοπέλας αλλιώς δεν θα έμπαινα ... ευχαριστώ και με τιμά ο λόγος σου xlinik Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2