Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βλέποντας τη Λάουρα στο σαλόνι, παρ' όλο που η εμφάνισή της δεν ήταν τίποτα σπουδαίο (μελαχροινή, ίσιο-μέτριο μαλλί, κανονικό σώμα και κώλος), εντούτοις μου έκανε εντύπωση το στήθος της και στην (μαλακισμένη) παρόρμηση της στιγμής, είπα να περάσω σε δωμάτιο (τι το 'θελα;) Όταν ήρθε κι εκείνη τη ρώτησα από που είναι και μου είπε ότι είναι Ρουμάνα, αλλά εγώ είμαι σίγουρος ότι είναι Αλβανίδα. Ξεκίνησε με μια άθλια πίπα χωρίς προφυλακτικό (όπως έλεγε και στο σαλόνι άλλωστε), αλλά δε γινόταν δουλειά με την ασχετίλα της και πρότεινα να μου κάνει Ισπανικό, αφού είχε σχετικά μεγάλο στήθος. Μου είπε όμως να βάλω προφυλακτικό, ενώ ακόμα δεν είχα καυλώσει κι έτσι τη συνέχισα με πίπα, μπας και βρούμε άκρη. Όταν μου σηκώθηκε αρκετά της είπα να στηθεί στα 4 κι εκεί άρχισαν τα πανηγύρια ! Όλη την ώρα κρατούσε με τα δάχτυλά της την άκρη του προφυλακτικού μην τυχόν και βγει (παρ' όλο που είχα καυλώσει και είχε φορεθεί γερά και σίγουρα). Έτσι όμως που το κράταγε τα δάχτυλά της μου χτύπαγαν τ' αρχίδια και ο πόνος που μου προκαλούσε δεν με άφηνε να συνεχίσω. Της εξήγησα ότι με πονάει κι όμως αυτή η ηλίθια, εξακολουθούσε να κάνει το ίδιο και δεν χαμπάριαζε τίποτα. Έτσι της είπα να ξαπλώσει σε ιεραποστολικό, μπας και κάνουμε δουλειά, αλλά ... καμία τύχη ! Κι εκεί έβαζε το χέρι της και πίεζε την άκρη του προφυλακτικού και δώστου χτυπήματα στ' αρχίδια. Τελικά μπαινο-βγαζα μόνο το μισό, για να καταφέρω να χύσω, μην πάει τελείως χαμένο το 20άρικο. Έτσι κι έγινε, αλλά ήταν μια από τις πιο μαλακισμένες κοπέλες που έχω συναντήσει κι ένα εκνευριστικό γαμήσι που δεν έβλεπα την ώρα να τελειώσει. Έφυγα κακήν-κακώς, αμίλητος,θυμωμένος κι απογοητευμένος, βρίζοντας την ώρα και τη στιγμή που αποφάσισα να μπω μαζί της. Μακρυά από τη φόλα τη Λάουρα ! ! !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2015
Ομολογο οτι εκπλησομε...Εγω περναο υπεροχα...την σπροχνο τον τελευταιο χρονο...κ;νει ακα πιπα χωρις δοντι...ειναι πολυ ευγενικη...δεν βαζη χερι οταν γαμας..και στην κανονικη σταση συμετεχη με φιλακια στο λαιμο αγκαλιες...Μηπος εχει αρχηση παλυ και κουραζετε? Πριν μια βδομαδα που την πηρα..η πιπα της ηταν λιγο πιο γρηγορη...που προσοπικα δεν μαρεση..στο σεχ ηταν καλη...θα δειξη..αλλα φολα δεν τη λες σε καμια περιπτοση...Ειναι και πολυ ομορφη σαν την Ξενια απο ενα παλιο σιριαλ..ολο ξεχναο τον τιτλοΝαι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1