Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ομορφη κοπελα για μεταξουργειο η Αλα σουπερ σεξι οταν την την ειδα με το ριγε ασπρομαυρο
φορεματακι της στη Ιασωνος να πηγαινει για δουλεια, την περασα για τουριστρια που χαθηκε.
Αδυνατη με ωραια ποδια καλη υφη στο δερμα και ομορφο νεανικο προσωπο.
Υποτιθεται οτι πηγα και την περιμενα στην αρχη της βαρδιας για να την προλαβω καθαρη
και ξεκουραστη για να περασω καλα,ωστοσο δεν καταφερα κατι.
Η Αλα ηρθε στο δωματιο μουτρωμενη και κατσουφιασμενη,στο σαλοναρισμα υποψην πεταει χαμογελα
και ειναι μεσα στην καλη χαρα, προκαταρκτικα μηδεν μου εβαλε καποτα και αρχισε να μου τον
παιζει αγαρμπα με το ενα της χερι, η πιπα της αθλια,μετα απο 10 δευτερολεπτα μου εκατσε στα τεσσερα
οπου επεσε το κλεψιμο του αιωνα.. καμπουρα την μεση και κλειστα ποδια,προσπαθησα
να την διορθωσω αλλα εκανε οτι δεν καταλαβαινε.
Σουτιεν δεν εβγαλε καθόλη την διαρκεια του γαμησιου αρνηθηκε οταν της το ζητησα και μαλιστα
μου τραβηξε και το χερι οταν της χαϊδεψα οσο βυζι περισευε εξω απο το σουτιεν.
Στησιμο ιεραποστολικα οπου εκει παραδοξως δεν εκλεβε,με χαϊδευε μηχανικα στην πλατη
69 δεν δεχτηκε αν και ανακοινωνετε στο προγραμμα,ενω εχυνα μεσα στο μουνι της αυτη μου
ελεγε να τον βγαλω γιατι επρεπε να φυγει.
Η τσατσα μια ψηλη αδυνατη με καρε ξανθο μαλλι δε με ενοχλησε.

Συμπερασματα δικα σας, στην καταψυξη απο εμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άλα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.133
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2015
Εγω τα λεγα αλλα επεσαν να με φανε.Μια φολα είναι παντα φολα ειτε αρχη ειτε στο τελος της βαρδιας νομος! Γερο-μύστης
17 Ιουνίου, 2015
Με μένα συμμετείχε αρκετά ζεστά και τις δύο φορές που πέρασα,και δεν έκλεβε ούτε στο από πάνω που την έβαλα να χτυπιέται,ούτε στο κλασικό ιεραποστολικό.Για τα υπόλοιπα θα συμφωνήσω.Μην ξεχνάτε ότι είναι πολύ πιτσιρίκα,δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά,κι ότι την ξεμουνιάζουν σε διπλοβάρδια κάθε μέρα!Θα την ξαναδοκιμάσω σύντομα για πιο ασφαλή συμπεράσματα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2