Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέλλυ λοιπόν για αρχή ... την είδα στο σαλόνι, η γνωστή Αλβανίδα που έδινε και κώλο παλιά στη Φυλής. Κλασική Αλβανική ομορφιά με έντονα σκυλέ στοιχεία, όχι είναι ωραίο κομμάτι.
Μπαίνω αμέσως δωμάτιο και μετά από λίγα λεπτά έρχεται, κουβέντα μέχρι να βγάλει το βρακί της και να ξεκινήσουμε.
Φιλιά στο στήθος της και χούφτωμα παράλληλα. Της λέω για γλυφομούνι και αμέσως μου άνοιξε τα ποδαράκια της. Αργά και βασανιστικά επί το έργο εγώ ενώ αυτή σπασμωδικά ανατρίχιαζε το μουνί της οσάκις περνούσε μικρή δόση ηλεκτρικού ρεύματος.
Πρώτη στάση στα 4 ενώ έπαιζε πολύ παιχνίδι με τον καθρέφτη από την κοπέλα, μάλλον γουστάρει να βλέπει να γαμιέται ...
Συμμετοχή και της ίδιας δεν με άφηνε σε μερικά να την γαμήσω μόνος αλλά κοπανιόταν από μόνη της, ευτυχώς της τα έκοψα γρήγορα ...

επόμενη η ιεραποστολική στάση, δεν σε αφήνει για ολική διείσδυση δεν κάθισα πολύ έτσι γιατί θα είχαμε τέλος, ήθελα να την πάρω και από πάνω.
Ανεβαίνει πάνω το βάζει μέσα μέχρι τέρμα και κουνιόταν κάνοντας με να χύσω μετά από κάποια λεπτά ενώ παράλληλα αυτή κοιτούσε καθρέφτη.
Κουβέντα για λίγο με εμένα να είμαι ξαπλωμένος στο κρεβάτι ... και αντίο !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νέλλυ
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού