Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ένιωθα το οργαστικό αντανακλαστικό επαναπολωμένο και απλά ρουφούσα το φραπόγαλο περιμένοντας τους τέστεις μου να μου υποδείξουν την κατάλληλη στιγμή
περιπλανήθηκα σε μερικά τσαρδιά ώσπου είδα 2 χυτές πληθωρικές μαστικές καμπυλότητες που άνηκαν σε μια γυναίκα της οποίας η ωριμότητα μου καλλιέργησε την προσδοκία ότι δεν θα αναχαίτιζε τις αιδοιλειχικές μου τάσεις και έτσι πόνταρα 1 μπλέ...
...ήμασταν και οι δύο καυλωμένοι και ο ένας μετέδιδε καύλα στον άλλο
...αισθανόμουν λειχικά τους μαστούς της των οποίων η θηλαία άλως ήταν επίπεδη άνευ σωματίων μοντγκόμερι και οι θηλές είχαν μια ανεπαίσθητη σχεδόν λεία έπαρση
στη συνέχεια την ξάπλωσα και βάλθηκα να λείχω με μανία το αιδοίο της το οποίο μου το πρόσφερε γεναιόδωρα
της ξύπνησαν κάποια παράξενα πρωκτολαγνικά ένστικτα μάλλον απο την ζήλεια του φαλού που δεν έχει ( Δάσκαλε καταλαβαίνεις τι εννοώ!) και βάλθηκε να χουφτώνει τις γλουτιαίες καμπύλες μου (!)
στη συνέχεια άρχισε να με πεο-όσχεο-λείχει ικανοποιώντας τις στοματοπειϊκές της τάσεις
ξάπλωσε ύπτια και εισχώρησα τον φαλό μου μέσα της και άρχισα να την σπρώχνω ενώ εκείνη μου έλεγε παράξενα και ανωμαλιάρικα λόγια ενώ η φάλαγγα της βρισκόταν στην περιπρωκτική μου περιοχή...
...το κρεσέντο εντάθηκε μέχρι που το υγρό αποβλήθηκε απο μέσα μου , βέβαια εκείνη ήθελε να διαρκέσω κι'άλλο για να με απολάυσει όπως μου είπε , αλλά στους τέστεις μου εγώ ικανοποιήθηκα!
...ανταλλάξαμε λόγια καύλας και μόνο όταν αποχωριστήκαμε ένιωσα το συνουσιοπιοειδές να ρέει μέσα μου , ύστερα παρήγγηλα 2 κέμπε για να συμπληρωθεί η απόλαυση με λίγη γαστριμαργική ηδονή...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2015
Απολαυστικός όπως πάντα άρχοντα..Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1