Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
αφού καυλώσαμε με τα λικνίσματα των κοριτσιών του lido φτάσαμε κατά τις 6 το ξημέρωμα, μετάξι με τον δάσκαλο.
υπόκοσμος , πάκηδες μαστουρωμένοι και σουρωμένοι συνέθεσαν ένα ειδυλλιακό σκηνικό...
ήθελα απλά να χύσω , αδιάφορο με ποιά ή πως , απλά ήθελα μια οπή κάποιου έμβιου όντος...
ο διπλανός συναγωνιστής καπάρωσε ένα θηλυκό μικροσκοπικό καυλάκι και μένα μου έμεινε ένα μελαμψο τσιγγανάκι με ξινισμένη μούρη...
με διέταξε να ξαπλώσω όπως εκείνη γούσταρε και να βγάλω το βρακί μου...
οι τρόποι της , η ομιλία της ήταν ενδεικτικά γυφτότσουρκας ίσως και άντρα μπετατζή...
την ενοχλούσε το ελαφρύ τριμάρισμα της κοιλιάς , την ενοχλούσε το πόδι μου , την ενοχλούσε που έπιανα τους μαστούς της
μου έκανε μια αερόπιπα που δημιούργησε μια 35άρα στύση (35%) και ύστερα απο παρότρυνσή μου να συνεχίσει η στύση έφτασε στο 55%
τον έβαλα κακήν κακώς στον κόλπο της σε κυνική στάση και φαντασιωνόμουν ότι πήδαγα άλλη και όχι τον τσιγγάνο που είχα μπροστά μου
κατάφερα μια "εκσπερμάτιση αποφυγής" και βγήκα έξω με ελάχιστη ποσότητα συνουσιοπιοειδούς στο αίμα μου και με μεγάλη ποσότητα νευροδιαβιβαστών της δυσφορίας και της αγανάχτισης...
συνίσταται σε πολύ έμπειρους πόρνους ή σουρωμένους...
εξάλλου αν επενδύσεις το ελάχιστο το σύνηθες είναι να φάς φόλα
τέλοσπάντων αν μπορέσω και αποσωβήσω την απώλεια 10άρικου απο κάποιον άλλο συναγωνιστή αυτό μου αρκεί...
κατα τ'άλλα : ΑΙΣΧΟΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2015
Θεος ~~~~~
14 Ιουνίου, 2015
Δεν είναι αλήθεια ότι στο 10 ευρω θα φας μόνο φόλες.
Αλλά εκεί που πας εσύ είναι πολύ πιθανό. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
R
rotakis1
14 Ιουνίου, 2015
Τελικά δεν αρκεί μια οπή οποιουδήποτε έμβιου όντος για να νοιώσουμε ευχάριστα!
Μη στεναχωριέσαι όμως άρχοντα, σε όλους μας έχουν τύχει ανάλογες καταστάσεις...δες το ως μάθημα...
14 Ιουνίου, 2015
φίλε είσαι θεός!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Συνέχισε το έργο σου!!!
K
kolonoskopos
20 Ιουλίου, 2015
εγω θεωρω επιτυχημενη την συνευρεση αν καταφερουν να φυγουν τα φλοκια. οχι απαραιτητα ευχαριστη, αλλα επιτυχημενη !
30 Ιουλίου, 2015
Μακράν το καλύτερο που έχω διαβάσει...
D
donrokavlone83
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6