Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ρενάτα όσοι γυρίζουν τα σπιτάκια της Φυλής την γνωρίζουν...Μοντελέ σώμα με καλλίγραμμα πόδια,μικρό βυζί και πολύ καλό κώλο...Στο πρόσωπο,εντάξει όχι και κάτι το ιδιαίτερο αλλά έκφυλο γκομενάκι που δύσκολα θα κρατηθείς και δε θα περάσεις...

Εγώ την είχα επίσκεφτεί το χειμώνα και από τότε ήθελα να ξαναπάω...Έτσι και έγινε πριν λίγες μέρες...

Υποδοχή από την υπηρεσία και βουρ δωμάτιο...Μικρή αναμονή καθώς έχει πελατεία και δύσκολο να μην την βρεις απασχολημένη...

Κάθισα και την περίμενα ξαπλωμένος.Ήρθε αρκετά ορεξάτη και ξεκινήσαμε το χαμόυρεμα στα όρθια...Πεταχτά φιλιά και τριψίματα με το ωραίο σώμα της ήταν η έναρξη.Ξάπλωσε και μου πέρασε το προφυλακτικό.Στοματικό καλό με καλή χρήση της γλώσσας μόνο που δεν ε΄χει περιποίηση στα α@@@Κκια....
Πρώτη στάση στο σεξ με τη Ρενάτα από πάνω να κινείται σε καλούς ρυθμούς.Αλλαγή για ιεραποστολικό και τελείωμα φυσικά με πισωκολλητό καθώς στα τέσσερα στήνεται άψογα.

Ακόμα μία καλή συνεύρεση με τη Ρενάτα που μάλλον θα την έχω στις στάνταρ επιλογές μου.

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου μαζί της τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρενάτα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού