Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στο τσαρδι της Ιασωνος με τον αριθμο 10 στο ισογειο παρουσιαστηκε στο σαλονι η Κατερινα.Ειναι μια Μολδαβη μελαχρινη,ψηλη με σωμα όχι μοντελε, μεσαιο στηθος και μετρια φατσα θα ελεγα.Δηλωνει 20χρονων αλλα μαλλον είναι μεγαλυτερη και το κρυβει.Την ειχα ξαναδει σε προηγουμενη τσαρκα αλλα λιγο το στυλακι της που είναι ψιλομαγκικο στο σαλονι και το γεγονος ότι δεν ηξερα τιποτα γι'αυτην δεν ειχα μπει τοτε.Καπου όμως ειχα διαβασει από καποιον συναγωνιστη στο σαιτ περιπου τι ρολο βαραει στο δωματιο οποτε αυτό βοηθησε την επιλογή μου.Ετσι δινω το 10αρικο στην ιδια και μπαινω στο δωματιο το οποιο ηταν πολύ καλο όπως όλα του οικου αυτου.Αφου αφαιρεσα τα περισσοτερα ρουχα την περιμενα στο κρεβατι.Μπηκε μετα από κανα 6λεπτο περιπου με την ιδια διαθεση που μου ειχε δειξει και στο σαλονι οποτε λεω καλα αρχισαμε Ματάκι .Ειπαμε κανα-δυο κουβέντες και στη συνεχεια με πεταει στο κρεβατι και ορμαει πανω μου για γλωσσοφιλα.Αυτη εκανε φουλ επιθεση εγω κρατησα μια σχετικη αμυνα και το περιορισα λιγο στο φιλια με ολιγη γλωσσα Ντροπή .Μου δαγκωσε το αυτι μου εγλυφε το λαιμο,το στηθος και λιγο πιο κατω ανταπεδωσα και γω ενώ στη συνεχεια μου αφαιρεσε το εσωρουχο για να εμφανισει το εργαλειο στο οποιο αφου εβαλε την καποτα σκιζοντας τη με το στομα καβλιαρικα μου την περασε και αρχισε πιπα.Μπαλακια δεν εγλυψε αλλα οκ.Γενικως τα προκατ της είναι καλης διαρκειας και σε καβλωνουν για να εισαι ετοιμος για την μαχη Κουλ .Στη μαχη τωρα αρχισαμε ιεραποστολικα σε ρομαντικο κλιμα παρομοιο των προκαταρκτικών και ολοκληρώσαμε στα τέσσερα.Λιγο σοσιαλ μετα το τελος και αποχαιρετισμος.Συνολικα μια καλη καταθεση με μια μετριας ομορφιας ψηλη κοπελα με υπηρεσίες πανω απ τον μεσο ορο της περιοχης.Δεν ξερω αν θα ξανατιμηθει από μενα γιατι γενικα προσπαθω να αποφευγω τις λιγο ρομαντικες κοπελες για να μην παρασερνομαι και κανω πραγματα που δεν πρεπει.
Υ.Γ Όταν λεω "ρομαντικες" μην παρεξηγηθώ εννοω στη χειροτερη γλωσσοφιλα μην παει ο νου σας στο πονηρο Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού