Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...δεν μπορώ να καταλάβω τι αρρώστια κουβαλάνε κάποιοι , που σέρνουν μαζί τους τεράστια αγριεμμένα και καυλωμένα λυκόσκυλα , αλλά αφού δεν μου δάγκωσαν το πέος
εκεί που έπινα τον καφέ μου, το αντιπαρέρχομαι...
...αντίκρυσα την Βανέσα μια ψηλή μελαγχροινή νεαρή γκόμενα με γυαλιά , απαξιωτικό ύφος ,ωραίο σώμα και χυτές καλοσχηματισμένες μαστικές καμπυλότητες , που διέγειρε μέσα μου παράξενα ένστικτα να την απαλλοτριώσω , να την αλώσω να την ξεσκίσω κοινώς...
πλήρωσα το απαξιωτικό 10άρικο και τηνπερίμενα ύπτια στην πορνοκλίνη
- "βγάλε το βρακί σου" με διέταξε και υπάκουσα
της δακτυλοσκοπούσα τον κόλπο ενώ εκείνη με πεομάλασσε μέχρι την επίτευξη μιας 80άρας στύσης.
-"μπορείς απο πάνω ?"
-"όχι" μου είπε κοφτά , και στήθηκε κυνικά τουρλώνοντας τα οπίσθια , εμπνέοντάς μου έναν αγνό κυνισμό, ήθελα να τιμωρήσω την έπαρσή της...
της γράπωσα τις λαγόνιες ακρολοφίες και άρχισα να την πεοκρούω εκ των όπισθεν και μετά απο ένα σύντομο κρεσέντο εξέπεμψα ένα ρομαντικό μηκυθμό ανακούφισης μαζί την έκκριση σπέρματος το οποίο συμπαρέσυρε την έκχυση του εγκεφαλικού οπιοσεροτονινεργικού χυμού...
...στο πλακόστρωτο της ιάσωνος οι ρομαντικοί πάκηδες κρέμαγαν τους φαλούς τους έξω και εξέκριναν το ουροαμμωνιακό υγρό περιεχόμενο των ουροκύστεών τους...
...ήταν πολύ ρομαντικά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2015
Έναν ρωσσουζμπεκογεωργιανο με ένα πιτμπουλ μαύρο τον έχεις δει που σουλατσάρει στο Μετάξι ???
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Εγώ αυτόν φοβάμαι είναι 1.50 μέτρο αλλά ο σκύλος του είναι μεγαλύτερος!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Προσκύνημα
R
rotakis1
12 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υποκατάστατο ανδρισμού και γαμησιμότητας είναι τα κοπρόσκυλα που κουβαλάνε μαζί τους Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2