Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
..Σάββατο νύχτα,πρός Κυριακή λοιπόν,κι έχοντας πιει τα αγαπημένα μου τζιν τόνικ,ο δρόμος μ'έβγαλε στα γνωστά ροζ σπιτάκια..η μεγάλη έκπληξη ήταν η εμφάνιση της Υβόννης στο Ρεμούνδου 21 ισ.,αφού λόγω του προχωρημένου της ώρας δεν περίμενα να τη βρω..Εντυπωσιακό πέρασμα εμπρός μου στο χώρο αναμονής και λίγα λεπτά αργότερα ήμουν ξάπλα με την κυρία αγκαλιά να με περιποιείται με απίστευτο αισθησιασμό σ'όλο το κορμί και συνάμα να δέχεται τα χάδια και τα φιλιά μου μ'ευχαρίστηση..μια μόνο στάση,στα τέσσερα,με εκπληκτικό στήσιμο από μέρους της κι εμένα ν'ανεβάζω ρυθμό ενώ ταυτόχρονα τη χάιδευα κατά μήκος της ραχοκοκαλιάς της..γούσταρε..κάποια στιγμή τη γράπωσα απ'το πλάι του σβέρκου της,κι αυτή τίναξε το μαλλί στο πλάι,έφερε το στόμα της κοντά στα δάχτυλα μου και με τα χείλια της τα κλείδωσε και τα'γλυφε όσο την γαμούσα,σε πολύ έντονο ρυθμό πια..μέχρι που με στράγγιξε..Απ'τις λίγες που σέβονται τον πελάτη και θυμίζουν παλιές κλασάτες πορνοδέσποινες..Τα σέβη μου κύριοι κι ένα μεγάλο ευχαριστώ σ'όσους κρατάνε ζωντανή την ενημέρωση..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Υβόννη
Υπηρεσίες
magaret
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.068
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού