Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πετρουλα Σλοβακα μιλφ (περιγραφη ακριβως στην απο κατω κριτικη)
Χωρος κ δωματιο καθαρα με υγρο σαπουνι,χαρτι,καθαρα σεντονια,τσατσα δεν υπηρχε..επισης το πισω δωματιο ειναι πιο ησυχο απο το μπροστα κ πηδας χωρις φασαρια κτλ.Κατσικογάμης

Η Πετρουλα σαφως πιο ανετη στην 2η μου επισκεψη,πιο ομιλητικη,δεν ειχε το κουμπωμα της πρωτης συναντησης μας,οποτε μεχρι να περασουμε στο κυριως πιατο μιλαγαμε,χουφτωνα βυζακια,τα εγλυφα,χαιδευα το ξυρισμενο μουνακι της κτλ...το ολο σκηνικο μου εκανε τεντα την πουτσα.
Πιπα:καλη με εμφαση στην βαλανο,οχι dth,οχι αρχιδογλυψιμο κτλ
Σεξ:cow girl κ ιεραποστολικα,στηνεται τιμια (τα χω ξαναπει),αισθηση διεισδυσης πολη καλη,εριξα κ δυνατες ψωλιες σημερα,ενιωθα πληρως το μουνακι της,ελευθερα πιασηματα στα καυλωμενα βυζακια της,το μωρο αναστεναζε,εχυσα με ανακουφιση,στραγγιξα κ βγηκα.

Προτεινεται,ειδικα εαν καποιος ψαχνει μια καλη εκτονωση με ηρεμια λογω του οτι ειναι κ αυτη ησυχη στο κρεβατι κτλ..σου βγαζει ηρεμα γουστα με φοκους στην καυλα.
Απλο στα 30 ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Πετρούλα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2015
το υψος της ειναι 1.73 κατα δηλωση της,απλα υπερεβαλα ολιγον στην περιγραφη της πρωτης μου κριτικης.Παρολο αυτα ειναι ψηλη γυναικα κ εχει καλη αχλαδο-κωλαρα.Να τα λεμε αυτα παιδια.Καπέλο
11 Ιουνίου, 2015
milf Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2