Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αγαπη ρωσιδα
Ξανθια με κοντα μαλλια
Γαλαζια ματια
Υψος 1,70 περιπου
Ηληκια μιλφ πατημενα 40
Σωμα ωραιο για την ηληκια της με καλα βυζια και ωραιο κωλο

Χθες ειχα πει μ εναν συναγωνιστη να παμε μεγαλη τσαρκα βγαλμενη απο τα παλια. Ηθελα να παμε, φυλης, λιοσιων, μεταξουργειο, αλλα τελικα ο παπαρας ο ο αλλοςμου το χαλασε και τελευταια στιγμη μου ειπε μονο φυλης και μετα για ποτο ολο το βραδυ. Τλσπ στην τσαρκα πανω, πετυχαινω την εν λογω κορασιδα, με την οποια, αν και απο την αρχη μου αρεσε, δεν θα εμπαινα γιατι εχω μαθει στα στουντιο και δεν μπαινω ευκολα σε μπουρδελακι, αν η κοπελα δεν μ αρεσει πολυ. Η συγκεκριμενη ομως μοιαζει πολυ σε μια πρωην γκομενα που τα χα και απο την αρχη μου εβγαλε κστι πολυ φιλικο. Δεν επεσα εξω. Μπαινω και μετα απο λιγο ερχεται η κοπελα. Στα προκαταρκτικα πολυ καλη. Καθισε στα τεσσερα οπου απολαμβανα το 2μισαρη ψιλοπεσμενο στηθος. Αρχισε να μου δινει φιλακια και ανταπεδιδα. Μετα ακολουθισε καλη πιπα ρωσικης σχολης με εναλλσγες απο δοντι σε βαθια αργη. Μετα η καβλα καθισε πανω μου με γυρισμενη πλατη και ανεβοκατεβαινε στην καβλαρα πανω κστω δινοντας μου την ευκαιρια να πιανω και τα βυζια. Μετα στα τεσσερα οπου επαιξε σκληρο σφυροκοπημα και στο τελος την αφησα στα τεσσερα, πηγα μπροστα της, τηνν επαιξα και εχυσα καθως φιλιομασταν!!!
Πολυ αξια κοπελα,το αξιζει στο100% το εικοσαρικο. Ο παπαρας που πηγαμε μαζιδεν περασε, αλλα πηρε και τ αρχιδια μου γιατι μετα το γαμησι μ επιασε υπνηλια και αφου πηγαμε γκαζι και γαμησε κι αυτος, ηπιαμε ενα συντομο ποτακι και φυγαμε αντι να γυρναμε ολο το βραδυ στα κωλομαγαζα στο γκαζι οπως ηθελε.
Κριμα που δεν τσαρκαρα σε ολες τις καλες περιοχες. Τουλαχιστον ομως γαμησα καλα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
bourdeliaris82
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.167
Πόντοι:
3.556
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, kaavlas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού