Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρίτη, ώρα 18:27
«Δέκα ευρώ είναι, η κοπέλα κάνει: τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, φιλάκια στα βυζάκια, ελεύθερα πιασίματα... Είναι πολύ καλή στο δωμάτιο», μ' ενημέρωσε η συμπαθητική υπηρεσία.
Εμφανίστηκε η μπικινοφορούσα Αννούλα –μια χαμηλού αναστήματος γλυκιά κοπελίτσα, με καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, μικρομεσαίο στήθος, συμπαθητικό κορμάκι μ' εμφάνιση κοιλίτσας κατά την κάμψη του κορμού–, η οποία έπρεπε να είχε βαρεθεί να με βλέπει να περνάω (απ' το μπουρδέλο) και να μην περνάω (στο δωμάτιο), χωρίς όμως ποτέ να έχει πει κάτι. «Θα περάσω», είπα βγάζοντας δυο τάλληρα. «Μάλιστα, περάστε», μου έδειξε προς τα ενδότερα η τσατσά. Και τα τρία δωμάτια ήταν άδεια.
'Υστερα από 4-5 λεπτά άνοιξε η πόρτα. «Γεια σου!», ευχήθηκα στη νεαρή πόρνη απ΄το κρεβάτι όπου καθόμουν με τις κνήμες σταυρωμένες. «Γεια σου, τι κάνεις;», χαμογέλασε πλησιάζοντας. «Εσύ είσαι η Αννούλα, ε;», θέλησα να επιβεβαιώσω. «Ναι», απάντησε μένοντας τσίτσιδη. Στη συνέχεια γονάτισα κι αγκαλιάζοντάς την πήρα να τη φιλάω-γλείφω στο στήθος, στον λαιμό, χουφτώνοντας παράλληλα τα κωλομέρια της. Με ψιλοθώπευσε κι εκείνη στην πλάτη –με το ένα χέρι– και στα γεννητικά μου όργανα –με τ' άλλο. Την ξάπλωσα ανάσκελα συνεχίζοντας τα φιλάκια-γλειψιματάκια μου, χωρίς να παραλείπω να ψαχουλεύω και το λιπασμένο αιδοίο της. «Δούλευες και πουθενά αλλού Αννούλα;», ρώτησα λίγο αργότερα, καθώς εκείνη ξετύλιγε την καπότα κατά μήκος του καυλιού μου. «Από Α, από Β», απάντησε. «'Αλφα, βήτα, πού;». «Από δω, άλλο δρόμο», έδειξε. «Α, στην Κολωνού;». «Ναι». «Πού στην Κολωνού, στο 11, στο 15;». «Δεκαπέντε!». «Α, στο δεκαπέντε... Και στα δύο δούλευες, εκεί;» (θυμήθηκα που την είχα δει στο δεξιό). «Ναι». «Οκέι Αννούλα», είπα και την άφησα να ξεκινήσει τη μέτρια πίπα της. «Σιγά, έπεσες πάνω μου όλη!», διαμαρτυρήθηκα γελώντας καθώς ένιωσα το βάρος της στην κοιλιά μου, διαμέσου του αγκώνα της. Αμέσως τραβήχτηκε αλλάζοντας θέση, ενώ ταυτόχρονα με ρωτούσε: «Εσύ από πού είσαι;». «'Ελληνας, εσύ;». «Εγώ είμαι Ρουμάνα». Σύντομα ήρθε και η ώρα τού φίκι φίκι. «Τι θέλεις;», ρώτησε βλέποντάς με να της κάνω νόημα. «Κάτσε στα τέσσερα». Μπροστά μου άνοιξε ένα σκουρόχρωμο ξυρισμένο αιδοίο, μ' έναν κόλπο υπέρ το δέον λιπασμένο, στον οποίο παλινδρόμησα το λαστιχοντυμένο πέος μου μέχρι που άρχισα να εκσπερματώνω.
«Εσύ απόγευμα δουλεύεις ή πρωί;», ενδιαφέρθηκα να μάθω λίγο πριν φύγει. «Απόγευμα-νύχτα δουλεύω τώρα. Τώρα ήρθα μόλις, πριν μισή ώρα».

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού