Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα καταρχάς θέλω να ευχαριστήσω τον Dude 007 ο οποίος μου έδωσε τα φώτα του μέσω πμ για κάποια πράγματα που αναζητουσα, και ηταν απόλυτα ακριβείς και με βοήθησε χωρίς να τον ξέρω. Καταδρομικη στην προτευουσα με 5 καταθέσεις,π πρωτη καταθεση στην Μαρία μιλφ αδιάφορη σε εμφάνιση μελαχροινή μεγάλες πεσμενες βυζαρες, με φουλ πρόγραμμα ο λόγος που πέρασα στο δωμάτιο και επειδή ήθελα κάτι έξτρα το οποίο δέχτηκε. Εμπειρία στο δωμάτιο,προκατακτικα καλα με γλύψιμο σε όλο σχεδον το σώμα,πιπα ακα μέτρια, στην γαμευση τίποτα το ιδιαίτερο λίγο πονηριά προσπαθεί να αποφύγει πράματα,κωλο αν και κανει προσπαθήσει να τον αποφύγει με το γνωστό τον έχεις μεγάλο και δεν επεμενα,τέλος εγώ πέρασα μαζί της για το έξτραΜεγάλο χαμόγελο το τελειωτικό στην μάπα όπου και εκει προσπάθησε να κλέψει λίγο αν λόγω αγαμιας και μαλάκιας Μεγάλο χαμόγελο15ημερου της γεμισα την μαπα σπέρμα και το σεντόνι επίσης ελπιζω η τσατσα να το άλλαξε μετα αλλα με παραξένεψε το γεγονός οτι η Μαρία το σκουπιζε με κωλοχαρτο,η ημερομηνία ειναι ενδεικτική αυτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού