Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
δεν ήμουν ακόμη έτοιμος και έτσι γυρνοβολούσα στους δρόμους μέχρι η καύλα να με καλέσει...και το έκανε κατά τις 1:30 , ήμουν πλέον ένας πορν-αλχημιστής έτοιμος να μετατρεψω οποιοδήποτε ταπεινό υλικό σε καθαρή ηδονιστική μαγεία! (too much!)
...αντίκρυσα την Μαρίνα , μια μελανόδερμη ρουμάνα με ωραίες καμπυλότητες της οποίας το χαμόγελο με προδιέθεσε θετικά να ποντάρω το έλαχιστο για ν'αποκομίσω το μέγιστο...
και όντως το κόρτε εξελίχθηκε σε φιλάκια των γλουτών της με ταυτόχρονη λειχία του φαλού μου , μέχρι η αιμάτωση να ξεφύγει απο τον φλοιό μου τιγκάροντας τα βολβοσηρραγγώδη πεοσωμάτια...
η μόνη εγκεφαλική δομή που αιματωνόταν ήταν το λιμβικό μου σύστημα και έτσι η θέα του ξυρισμένου λαχταριστού αιδοίου της , διέγειρε μέσα μου παράξενα αιδοιλειχικά ένστικτα στα οποία δεν μπορούσε ν'αντισταθεί η κοπέλα ...μπορώ να πώ ότι το απόλαυσε κιολας!
...άκολούθησε ιεραποστολική κολποπεοπαράτριψη ικανοποιητικής διάρκειας και κλιμακούμενης έντασης μέχρι το υγρό να απεκκριθεί και το συνουσιοπιοειδές να εκχυθεί άμα τη εξαφανίσή μου και την απεμπλοκή μου απο την οικειότητά της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2015
με τις υγιες σου κυνικε-μηδενηστικε τυπε!!!συμβουλη-αντι να περιμενεις την καυλα να φουντωσει,προκαλεσε την με μια κουταλια βασιλικο πολτο..εγγυημενα αποτελεσματα
03 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σ'ευχαριστώ μύστη μου θα το χω υπόψιν
Ματάκι
την καλησπέρα μου Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2